Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOSSSSSSSS A Hörcsögöm csak...

SOSSSSSSSS A Hörcsögöm csak fekszik, nem csinál semmit, nem eszik, nem iszik, csak remeg, és enni alig bír, emeletes háza volt, szerintetek mit csináljak mooost?

Figyelt kérdés
Gyors, s légyszi normális válaszokaat :(((((((
2012. nov. 9. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor kijelenthetjük, hogy idegrendszeri problémái vannak a höridnek. Egyre neccesebb lesz, mert már nem mai gyerek. Addig is sok boldog együtt töltött percet nektek. :)
2012. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de a hörcsögöm ugyanezt csinálta mielőtt meghalt.

Ha idős akkor szerintem agonizál már.

végelgyengülés.

De tényleg jobb lenne ha orvoshoz vinnéd mert így virtuálisan nem tudunk segíteni neked.

2012. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Most olvasom hogy 2 éves.

Az már szép kor.

Az enyém június 1-én halt meg,és több mint 2 évet élt.

Ugyanezt csinálta kb 1 hónapig.

El is vittem állatorvoshoz,de Ő azt mondta hogy nem tud csodát tenni.Kapott légzéskönnyítő szurit,de szegénykém meghalt.

Remélem a tiednek nem ez a baja.

Vidd orvoshoz holnap!

2012. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik egerem csinalta ezt 2 eves kora utan, mindig azthittem hogy itt a vege szegenynek, mert 2eves eger mar nagyon oreg, es meg 2evet elt, azaz 4evesen halt meg! Nem tudom hogy csinalta a kisoreg, azota is rejtely..
2012. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
am nemtudom, hogy egy ilyen oreg allatkanak mennyire tenne jot ha allatorvoshoz viszed.. En azt vettem eszre hogy amelyik oreg kisallatom elvittem orvoshoz ilyen tunetekkel utana valo vagy kovetkezo este elpusztult. Szerintem tul nagy stressz nekik. Ilyen idosen szerintem azzal teszed neki a legjobbat ha hagyod a megszokottak szerint elni a kis vilagaban. Ilyen oregen mar nem birja a pici szivuk a stresszt.
2012. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Sajnos az én aranyhörcsögöm már 3 éves. itt van mellettem a házában. és már 1-2 hete csak alszik. Semmi mást nem csinált azóta! Minden nap megnézem szegényt hogy még él-e.

Help mit csináljak? nem akarom hogy csak úgy meghaljon!:'(

2013. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
utolsó: írj ki egy új kérdést
2013. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon örülök, hogy jobban van a hörcsögöd :)))))) Viszont ha mégegyszer az fordul elő , hogy semmit nem eszik és nem iszik , akkor próbáld ki ezt: Egy pohárba tölts kis vizet és keverj bele NAGYON MINIMÁLIS cukrot és sót. Egy vékony fecskendőbe szívj fel belőle és adagold be úgy, hogy kénytelen legyen lenyelni. Ha ez megvan , akkor ismét egy pohár vizet tölts de abba rakj ( egy felet) fájdalom csillapítót. ( van olyan ami vízben feloldódik ) Ebből is adj neki fecskendővel. Nekem ez bejött.
2014. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Andy12 válasza:
örülök neki. De a továbbiakban is figyelj arra mit adsz neki enni mert lehet hogy valami rosszat evet.... Nem sok féle ételt tud megenni. Nézz utána mit szabad adni neki mit nem ez nagyon fontos!! :D
2014. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!