Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azonnali segitséget kérek pls...

Azonnali segitséget kérek pls nagyon sürgős lent leirom= ( mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves degum akinek valoszinűleg tüdőgyulladása van mert kögöh folyaik az orra zihálva lélegzik sokat alszik és ha kiveszem a kkezembe akkor hallom h. nagyon halkan de sir és apáék nem engedik h. elvigyem állatkorházba mert azt mondják h. ők nem fognak a degu miatt pénzt keresni amugy nm vunk tul gandagok sőt .... de most ő miattuk haggyam itthon és bizzak benne h. nm hal bele =( amugy nagyon szeretem nagyon nagyon de apáék hajthatatlanok nm engedik sehogy se h. dokihoz vigyem pénzem sincs zsempénzt se kapok soha... nem lehet otthon meggyogyitani ? nincs vmi otthoni praktika?
2009. aug. 15. 17:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
amugy éjjel nappal vele vagyok már 3 napja összesen 2 orát aluttam
2009. aug. 15. 17:51
 2/17 anonim ***** válasza:
na is arra figyelj,hogy állatkorházba.hanem vidd el állatorvoshoz.kérdezd meg tőle,hogy tényleg tüdőgyulladása van-e és,hogy mit tehetsz érte otthon.hidd el egy kérdésért egy állatorvos sem fog pénzt kérni.
2009. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tudtam segíteni?
2009. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a helyzetedet!!

Hány éves vagy??

Csak azért,mert ha ilyen 10-en éves vagyok,akkor vidd el az állatorvoshoz és mond meg,neki,hogy ingyen legyen olyan kedves nézze már meg,hogy mi a baja,és ,hogy Te hogy tudsz segíteni rajta.Hidd el az állatorvos előtt az ilyen nem égő dolog.Tudom,hogy neked égőnek tőnik,de nem az.És ha rendes a doki akkor segít Neked.Vagy keress fel ilyen fórumokat ahol vannak állatorvosok meg tapasztalt tengerimalaosok és tőlök is kérj tanácsot.Elhihetem,hogy nagyon rosszul érzed magad ez miatt ,de nyugodj meg.Ha ügyesen intézed a dolgokat akkor túl fogja élni hidd el.És ahogy olvastam szereted annyira,hogy segíteni fogsz rajat és megolod.Ha még bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2009. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszike amugy 15 éves
2009. aug. 15. 18:16
 6/17 A kérdező kommentje:
amugy olvastam neten h. ilyenkor el kell vini dokihoz és ő ad neki antibiotikumot
2009. aug. 15. 18:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Akkor szépen odamész a doktor bácsi elé kinyitod bociszemeidet és elmondod mi történt veled mi a helyzet

:( utána megkérdezed mennyiért tudja elválalni?Ilyenkor emg már majdnem sírsz.És megmondja,de nemhiszem,hogy olyan drága lenne,nekem a kutyámnak adta be a doki 1000forintért.

2009. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hajszárítóval melegítsd!

Én Hörcsögöt, mondhatni tenyésztek és egy csomót mentettem már meg így... Deguval is működik szerintem. Ne olyan tűzforróra állítsd csak ahogy a kezed is bírja. :-)

Remélem sikerül megmenteni és tudtam segíteni. :-)

2009. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján én úgy gondolom, hogyha az állat nem kerül minél hamarabb állatorvoshoz, akkor már csak napok kérdése és elpusztul. Mondd a szüleidnek, hogy ez nagyon fontos neked, stbstb. A lényeg hogy a degunak állatorvosra van szüksége!
2009. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképp menj el orvoshoz! :( Szerintem meg kellene vizsgáltatni a kutyust. Kérd meg a szüleidet, vagy mutasd meg nekik a hozzászólásokat... 1-2 vakcina nem olyan drága. Végső esetben kérj baráttól/nagyszülőtől párezret. Aztán írd le, hogy mi volt! :(
2009. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!