Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok, külömböző fajokat...

Tarthatok, külömböző fajokat együtt (rágcsálókat)?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagy ketrecem, abba lakik a két degum, a tengerimalacom pedig egy kisebb ketrecbe, nemszeret egyedül lenni ezért be szeretném rakni deguim mellé... nagyonsokat vannak együtt kinnt,de félek hogy a ketrecbe nemtürnék meg a deguk a tengerimalacom,ezért szeretnék a malacomnak két társat venni egy másik malackát és egy törpenyuszit. tudom,hogy nem valami jo hogy így tartsam őket,de nem kapok mégegy nagyobb ketrecet és a mostani tengerimalac ketrecbe még két tengerimalac se férne el..ezért szeretném a degukat,tengerimalacokat és nyuszit együtt? ( több emeletes a ketrec ugyhogy de deguk oda feltudnak ülni ha félnek nyuszitól,ugyis mindig ottvannak)

MINÉL TÖBBEN ÉS MINÉL HAMARABB VÁLASZOLJATOK LÉCCI !!!


2009. aug. 16. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

1) A nyúl nem rágcsáló.

2) Ne tartsd együtt semmivel, mert szétszedi, mert területvéd és mert kellemetlen a számára.

2009. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemszediszét a törpenyúl ezt biztosra tudom ugyanis van tengerimalacos könyvem ahol bennevan hogy a nyúllal remekül elvan csak nemértik egymás "nyelvét"
2009. aug. 16. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

nekemi s van egy ilyen könyvem de ott az van h ne tartsuk együtt nyúllal, mert a tengerimalik lassúcskák, tunyusok, a nyulak meg ugrándoznak, a malik megijedhetnek, és akár meg is sérülhetnek.

deguval pedig...hm...azzal semmit nem kéne együtt tartani.

2009. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de én is csikosmokussal együtt tartom a degum és tök jol megvannak együtt játszanak és egymáson alszanak =)
2009. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosra tudod?

Mert egy könyv ezt mondta?

A fenét.

Nekem van nyulam, volt malacom is, tudom, miről beszélek.

A nyulak nem feltétlenül békés állatok, lehet egy-két nyúl természetéből adódóan hiperagresszív.

A kis törpém folyamatosan nekimegy a nagy házinyulamnak, de akár még az embereknek is.

Úgy szétszedi a tengerimalacot, mint a sicc, ha az betéved a területére.

Szóval NEM.

2009. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,biztosra tudom és miaz hogy mert egy könyv megmondta? egy tengerimalacos könyv erre való...na mind1 még válaszokat.. am köszi mindenkinek
2009. aug. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!