Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam olyan mint egy...

A nyulam olyan mint egy kutya! Ez nem beteges?

Figyelt kérdés
Nem azért de néha el kezd morogni és az orrával lökdösi a labdát! nem itatóból iszik hanem kis tálkából! XD ha lát egy állatot a TV-ben el kezd morogni... És nem tudom hagy a fenekét vagy TÁNYLEG kergeti a farkincáját amikor percekig körbe körbe rohangál! ....(stb).. Ez norm??

2012. nov. 26. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elég vicces lehet. :) Az orrával azért lökdösi a labdát mert szeretne játszani. Ez eddig oké, nyulak ilyenek.A morgás... Hát nem tudom.Azért rohangál körbe körbe mert nagyon boldog! Azért nem iszik az itatóból mert jobban szeretnek tálkából inni, de ezt sokszor kiborítják és a helyet is foglalja. De ha neki így tetszik...:) De ezzel a morgással nem tudom. Fiú vagy lány?
2012. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!