Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak az agresszív...

Mit csináljak az agresszív tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Fiú a malacka és nagyon agresszív egy másik fiúval van összerakva állandóan verekszenek bántják egymást.Engem is megmart ma nagyon fáj a helye nagyon félek hogy valami bajom lesz.Már külön vannak rakva.Mit csináljak vele?
2012. dec. 1. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
:D:D:D a tengerimalacok alapból nem agresszívak, nekem is van 2 fiú malackám, olykor össze szoktak veszni, de ez a "ki legyen a főnök" címért szokott történni,(egyébként jól megvannak) és a malacok amúgy is csak akkor kiegyensúlyozottak ha van egy társuk! ha megmart az azért lehetett, mert miközben ők cirkuszoltak egymással közéjük nyúltál vagy ilyesmi, de akkor sem téged akarhatott meg marni direkt! a tengerimalac tapasztalatom szerint a legszelídebb/békésebb rágcsáló:)
2012. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg szelid rágcsálók,de vannak ilyen rebellis fiúk :) !

Nekem is ilyen van,az állatkereskedésből azért hoztam el ingyen,mert már nem tudták kivel összerakni,mindenkivel verekedett :)))

De egy igazi egyéniség és imádnivaló!Ivartalanítva lett és kapott egy lányt és azóta nagy a szerelem.

Majd ha újra malacot veszek sok év múlva,akkor tudom hogy a legrosszabb kisfickót kell mindig választani!


Amúgy mindenhol leírják hogy területvédő állatkák és nem szabad több hímet együtt tartani...

Válaszd külön őket és keress rá a neten,sokan vannak akik becserélik neked az egyiket egy lányra!

2012. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két fiút NEM lehet!

Legfeljebb egy ivartalanított nöstényt vagy ha kis cocákat akarsz akkor lányt. Mielöbb tedd szét a két malackát!

2013. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!