Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a lehető legjobb törpenyúlt...

Mi a lehető legjobb törpenyúltáp amit ismertek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Versele Laga Cuni Complete. És nem ez a legjobb amit ismerek, hanem tényleg ez a legjobb. :)
2012. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Versele Lagából a Cuni való a nyusziknak. Tapasztalatom szerint is a Complete a legjobb, de a Re-balance, és a Nature is jó.
2012. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is ezekre gondoltam :)

ebből az anti-hairball is jó akkor ugye?

2012. dec. 8. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vedlési időszakban etesd ezzel, amit írsz. De keverve is etetheted ilyenkor.
2012. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ilyen táp? Ez elvileg a Complete egyik tulajdonsága!
2012. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy itt kérdezek én is, de annyira ide kapcsolódik, hogy nem akartam új kérdést kiírni.

Én mos vettem a nyuszinak Versele-Laga Crispy Muesli Rabbits Extra Fibres tápot, ez állítólag a Cuni táp új csomagolásban. Direkt a cuni complettet kerestem a ti javaslatotokra, de olyat nem találok sehol. Szerintetek ez jó lehet?

2012. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem ugyanaz. [link] A Products alatt láthatod, hogy ez valami más.
2012. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, ha jól tudom van ilyen táp. A sima complete-n egy fekete-fehér nyuszi van, az anti hairball-on pedig egy fehér kis szőrmók, és direkt ki van rajta emelve, hogy anti-hairball!
2012. dec. 10. 12:16
 9/11 A kérdező kommentje:
de csak azért gondoltam erre az anti-hariball-ra, mert a nyuszimnak néha hullik a szőre (szállingózik), és nem tudom, hogy hogyha belélegzi, akkor lehet e annyitól baja...vagy ez inkább a nagy vedlési időszakban kell akkor csak inkább?
2012. dec. 10. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak vedléskor add, ha akarod. Egyébként a mi nyuszink szőre is olyan szépen száll a levegőben. A legjobb, amikor a monitor előtt libben el egy-egy szőrszál, vagy szőrgolyó! :D
2012. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!