Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tartani egy...

Hogyan kell tartani egy hörcsögöt, hogy jól érezze megát? (egyéb kérdések lent! )

Figyelt kérdés

1. Hogyan kell tartani egy hörcsögöt, hogy jól érezze magát?

2. Mekkora akvárium kell 2 hörcsögnek?

3. Ha fiú és lány van egymás mellett, akkor mennyi az esély, hogy lesznek kicsinyeik?

4. Milyen eledel adható nekik, amit mi emberek is fogyasztunk?

5. Tényleg megeszik a csokit?


Végül, de nem utolsó sorban tudnátok linkelni weboldalakat, ahol a boltban történő kiválasztástól kezdve egészen a kicsinyek gondozásáig mindent pontosan megtudhatok róluk?


2009. aug. 20. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1:vegyél neki hörcsögkereket,nagyon aranyosan tekernek benne:)

2:Sztem jobb lenne nekik egy kényelmes ketrec

3:elég nagy lehet az esáély...de a hörcsögök magányos állatok alapban,és ha együtt nőnek fel,akkor is megölhetik egymást,vagy vitázni fognak...ezt állatkereskedő mondta nekem,mert szerettem volna egy párt az enyémnek:(

4:vizet tilos nekik adni,mert felpuffad,és megdöglik:(

zöldségeket,gyümölcsöket adj nekik,ebbúől nyerik a folyadékot!

Pl:krumpli,répa,karalábé,uborka,alma,körte,paprika stb

5:én soha nem adtam neki csokit

száraz rágcsáló eledelt adj neki,koptatja a fogát

2009. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Hogyan kell tartani egy hörcsögöt, hogy jól érezze magát?

2. Mekkora akvárium kell 2 hörcsögnek?

3. Ha fiú és lány van egymás mellett, akkor mennyi az esély, hogy lesznek kicsinyeik?

4. Milyen eledel adható nekik, amit mi emberek is fogyasztunk?

5. Tényleg megeszik a csokit?


1.Mókuskerék kell, heti forgácscsere, szeretik a wc-papirgurigát:) rágcsálni,bujkálni rajta... egy kis házikó(fa) is hogy aludjanak benne reggel:)


2.Ezt most nem tudom megmondani....


3.Igen, tuti, hacsak nem meddő vmelyikük:D


4. Alma, répa, saláta, CSOKIT NE INKÁBB(semmilyen állatnak ne csokit!) én nagyon ritkán egy kis csemegének müzlit: de akkor se sokat:) mazsola, banán, és a szotyi, persze nem megpörkölve, hanem nyersen:)



Sansenoy

2009. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az életkoruk naggyából mennyi?

2009. aug. 20. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
2 évig élnek átlag.Én adtam már neki csokit,kekszet,és imádja.Nem beteg tőle ,sőt:)Ha együtt tartod a kétféle hörit,abból nagy bunyók lesznek,mert a csaj nem akarja majd az állandó macerát.Mindenképp nagy akváriumot vegyél,mert kimásznak,és akkor keresheted őket.Nekem nem szereti a mókuskereket,és a hörilabdát sem.És ha lesznek picik,márpedig lesznek,akkor külön kell tenni a fiút,mert felfalja őket.
2009. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
átlag 4 év.... higgy nekem, vagy 10 hörim volt(sziriai aranyhöri)és a 4évet a többség megélte... a mostani dzsungáriai törpihörim 3 éves lesz....
2009. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja és a VIZET a hörcsögtől se szabad megvonni, ez hülyeség, én a Pet palack (ásványvizes, kolás) kupakjába adok neki naponta és van amikor ráugrik:) föleg eme nagy melegbe:)


Sansenoy

2009. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
két féle mokuskerék van. egyik amelyiket a ketrecbe bárhova teheted, szal a "normál"... de van az amelyik a ketrec belsö falára csatlakoztatható, az jobb, mert a lába nem akad meg esetleg be a futorészbe:)
2009. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amugy a hörik nem társas lények:((( sose tudtam oket együtt tartani, mert véresre verték egymást.... mikor akváriumba tartottam oket, egy plexivel választottam el oket (apu beragasztotta):) igy látták egymást mégse tudták egymást bbántani, aztán külön ketrecet kaptak:)
2009. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18:58, 19:00 Sansenoy
2009. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18:55 is Sansenoy:) Jah és imádják ezeket a mézes rágcsa karikákat:)
2009. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!