Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meik hörcsög faj él sokáig...

Meik hörcsög faj él sokáig egy olyan fajra gondolok ami megéli a 2-3 esetleg 4 évet is nekem eddig sziriai aranyhörcsögöm volt ma halt meg persze nem ma akarok venni ujjat csak kérdezem meik él min 3-4 évig? Nagyon sajnálom szegény kis hörimet :, (.

Figyelt kérdés
Lécci mondjatok :,(

2012. dec. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dzsungáriai
2012. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szíriai simán elél 3 évig. Természetesen jó tartási körülmények mellett.
2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindhárom dzsungáriai hörcsögöm megérte a három évet, egy szíriai pedig a négyet is.
2012. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik sokáig és, ha megfelelően van tartva és gondozva. Szerintem a dzsungik sokáig élnek. Nekem rengeted volt már, és átlagban olyan 2,5 évet éltek.
2012. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bromkrezol válasza:
19%
Melyik hörcsög faj él sokáig? Egy olyan fajra gondolok ami megéli a 2-3 esetleg 4 évet is. Nekem eddig szíriai aranyhörcsögöm volt; ma halt meg. Persze nem ma akarok venni újat, csak kérdezem, hogy melyik él min. 3-4 évig? Nagyon sajnálom szegény kis hörimet :, (.
2013. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bromkrezol válasza:
41%
Hozzá kell szoknod a halálhoz. Ez természetes ezen a bolygón. Minden itt élő lénynek megvan a saját élettartama. Csak azért, mert neked fáj elveszteni őket, nem fognak tovább élni. Ha ez fontos szempont, tarts teknőst...
2013. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és kimondta hogy nem vagyok hozzá szokva? csak fáj elveszteni ennyi idő után. amúgy meg ez nem ideillő válasz.
2013. febr. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!