Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állattenyésztés? (tobbi lent)

Állattenyésztés? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki belefogott az állattenyésztébe mert szereti az állatokat és megbánta?(nem az anyagiakra vagyok kivancsi)

2012. dec. 19. 21:30
 1/5 galtibi2005 ***** válasza:
nem tudom lesz e olyan szemely aki megbanja... pl talan aki szereti az allatokat de nem gondolta volna elore hogy sok gond lesz vele??? effektiv ezt el tudnam kepzelni pl nagy testu kutya panelben tartva... de ez nem allattenyesztes. tobbnyire a gond az anyagiak miatt szokott lenni. de ha kifejted bovebben mire gondoltal talan el tudnank csevegni a temarol
2012. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
éppen arra gondoltam hogy valaki rájott mennyi idot kell szánni az állatokra,vagy nagyon hangosak ejszaka stb...
2012. dec. 19. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
foleg madár és kisemlostenyesztesre gondoltam
2012. dec. 19. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy van.

Szaporítóknak becézik azokat, akik eszetlenül vágnak bele, és a végén iszonyat mennyiségű beteg állattal árasztják el a menhelyeket.

2012. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd, sokan a tenyésztők (nem szaporítókra gondolok) közül idővel feladják, mert egy kisállat tenyészet önmagát is alig tartja fent, bevételt egyáltalán nem hoz. Viszont ha benyelsz valami parazitát, mikor minden állatodat kezelni kell, azt zsebből kell kifizetned, talán az állatok kajájának az ára visszajön. És persze rengeteg időd megy el rá, amit nyilván szívesen tesz az ember, de hát egy tengerimalacért mégse kérhetsz tízezreket, nemhogy hörcsögért/patiért/kistestű madárért.
2012. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!