Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót ajánlotok?...

Milyen rágcsálót ajánlotok? Főleg gazdik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Eddig ezekre gondoltam. tengeri malac,csincsilla,mongol futó egér,degu

2012. dec. 21. 07:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés: kinek lesz?

A második: melyikről mit tudsz?

Sok mozgás kell nekik, ki tudod engedni őket egy zárt térre?

2012. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, először azt kell tudni, hogy milyen körülményeket tudsz biztosítani neki. De ezek közül mindegyiknek nagy hely és sok törődés kell, és mindegyikből többet kell tartani. Ha olyat szeretnél amit lehet dédelgetni, és tanítani, akkor ezek közül a tengeri malac a legjobb. A csincsilla is okos, és édes, de nem lehet annyira dögönyözni, meg szeretgetni, viszont nagyobb hely kell neki, és mivel tud mászni meg ugrani, jobban oda kell figyelni rá mikor ki van engedve. A degukról nem sokat tudok, de nekik is nagy hely kell, és ők is tudnak fürgén elszaladni, és kiugrani. Az egérrel a legkönnyebb az biztos, viszont nem hiszem hogy olyan közel lehetne kerülni hozzá, mint mondjuk egy tengerimalachoz.
2012. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nekem lesz,mindegyikről tud sok mindent és ki is tudom engedni őket 2-3 órára biztonságban mert nincs rájuk veszélyes állatunk


2.válaszoló: már mindegyik állatunk volt közösben nővéremmel és direkt olyan állatot szeretnék amivel sokat lehet-kell foglalkozni igazából a mi családunknak már mindenféle sok törődést igénylő állata volt

2012. dec. 21. 12:33
 4/20 anonim ***** válasza:
Tengerimalac. :) okos,aranyos,szeretnivaló :D
2012. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igaz nem szerepel a felsoroltak között és sokan kiakadnak a hallatán, de én a patkányokat javaslom. Hobbitenyésztő vagyok és imádom őket. A lehető legédesebb, szeretni valóbb rágcsálók :) Rettentő okosak, kb mint egy kiskutya és nagyon bújósak is.
2012. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az ilyen színű patkány nekem is tetszik:

[link]

2012. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 juca0105 ***** válasza:
Nekünk 2 tengerimalacunk van, szóval tengerimalac. :)
2012. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.A patkányon is gondolkodtam de végül úgy látszik a csincsilla és a degu között dől el
2012. dec. 22. 09:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor legyen csincsillátok, én is akarok, csak nekem nem lehet:(
2012. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A csinik úgy hallottam inkább éjszaka vannak ébren. Legalábbis akkor biztosan.
2012. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!