Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót ajánlotok?...

Milyen rágcsálót ajánlotok? Főleg gazdik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Eddig ezekre gondoltam. tengeri malac,csincsilla,mongol futó egér,degu

2012. dec. 21. 07:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, de van amelyik átveszi a gazdi életritmusát. Szerintem az attól függ mennyit foglalkozunk vele. De nem tudom nem volt csinim...még...
2012. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nyuszit nem szeretnél? Azok is édesek, és taníthatók, lehet őket simogatni, és ölelgetni, a tartásuk sem bonyolultabb mondjuk egy csini tartásánál, olyasmi mint a tengeri malac, csak többet rág, és mindenhova felugrik. De a csincsilla is:D
2012. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A degu lesz a nyerő. Őket lehet dögönyözni, imádják a figyelmet, a törődést. Megfelelő tartás mellett nem igazán büdösek. Okos kis állatok simogatás és gazdifüggők. Mondjuk ha fiatal mókucit veszel, azt még meg kell nevelni. Idősebb korban kevésbé akaratosak és jóval nyugodtabbak, ragaszkodók. Nekem 15 van és mindig levesznek a lábamról, órákat tudok eltölteni náluk.
2012. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Nyuszin is gondolkodtam de most az nagypapáméknak van.Így még talán a csincsilla tűnik a legjobb választásnak csincsillánk már többször is volt degunk csak egyszer.
2012. dec. 22. 13:08
 15/20 tomix94 válasza:
100%

Én tengerimalacot ajánlok. Nagyon kis cukisá

guk. És jó a hangjuk is.

2012. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Degu!
2012. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
tengerimalac..nekem van 1 már 3 éves,barátnőmnek 2,az enyém abesszin a barinőmé egyik abesszin a másik nemtudom,de a malacka nem büdös természetesen csak akkor ha nem takarítod naponta legalább 2x,nagyon okos,ha nyílik a hűtő akkor már tudja,hogy kaját kap és sipog..az enyém nagyon szobatiszta a ketrecben is csak a sarokba csinálja...ezt válaszd,nagyon aranyos
2012. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

csincsillám van de nagyon szökős tagnap be menta konnvektor alá és nem tudtuk 1 oráig kiszedni ma büntiben van

jó ez csak mondom szökős

2013. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Igaz nem volt a felsoroltak között, de cukor mókust nem akarsz? Nagyon édesek és nem túl elterjedt,ha sokat foglalkozol vele nagyon szelíd lesz.
2013. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nos mivel neked olyan kel hogy foglakzni lehesen vel akkor az a höri nekem vol 1 és nagyon szeretem .A tengeri malac sem rosz de érdrmedeb akkor nem.olyat ami lustul .
2013. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!