Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jól csinálom? Vettem egy kis...

Jól csinálom? Vettem egy kis patkányt szombaton.

Figyelt kérdés
Vettem egy picurka patkánylánykát :) Készitettem neki pihe-puha anyagból egy kis táskát amit a nyakamba akasztok és abba hordozom,hogy szokjon:) Egész jól elvan, ha simogatom tetszik neki.De nagyon fél még szegény, a ketrecbe femászik a rácson és nem mer lejönni. Meg fogja szokni a helyét? Akartam még egy picit venni,de nem volt másik kislány.

2012. dec. 24. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, ha van mellette (legalább még egy) patkány. Szerintem várj a hordozással, had szokja meg először az új helyét. :) Boldog karácsonyt!
2012. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az itt a baj h nőstény kispatkányt sehonnan se tudok szerezni:( Mindenhol him volt,egyik ismerősöm tenyésztő,ő is most adta el az összeset:( Épp ezért hordozom h addig sincs egyedül szegény picúr. Neked is kellemes ünnepeket:)
2012. dec. 24. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyekl ketrecebe rongyokat wc-papir gurigakat dobozokat cserepet oldalrafektetve meg ilyeneket, akkor biztos le fog maszni a racsrol. Csinalhatsz neki egy fuggoagyt is egy darab rongybol, ertekelni fogja :) am jo ha hordozod, etesd a kezedbol, beszelj hozza, cirogasd gyorsan meg fog kedvelni, normalis h fel most minden uj neki de ha igy folytatod ngyon jo baratok lesztek :) jo patkanyozast es boldog karacsonyt!
2012. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már a kezembe is belemászik ha kint van:) csak a ketrecbe fél,vannak játékai de nem nagyon érdekli:( igyekszek szerezni mellé egy másik kispatit,de eddig még nemtaláltam sehol:S
2012. dec. 24. 16:03
 5/8 A kérdező kommentje:
neked is boldog karácsonyt:)
2012. dec. 24. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok gond a hordozással, ha hagyod, hogy legyen magánélete is, illetve hagyod enni-inni, aludni. Amint tudsz, szerezz mellé egy kislányt, nem jó neki egyedül, persze, egyelőre jó ez a megoldás, mert kerestél, de nem volt kislány pati, de később is keress tovább, ne legyints rá, hogy már idős a társhoz. Sosem idős egy patitárshoz :)
2012. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link] itt kérdezz rá, hogy van e kislány :)

Egyébként az elején, nem baj ha a ketrec rácsán van. Egy két nap és megszokja, hogy az ő helye. Addig nem is nagyon kell kivenni. Valószínűbb, hogy azért fél a ketrectől, mert nem hagysz neki elég időt ott tölteni. Esetleg, ha van olyan rongy, amit összepisilt, akkor azt tedd be, hogy a saját szagával kösse össze a helyet.

2012. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,de én szlovákiai vagyok :\
2012. dec. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!