Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy anyanyulam már fészket...

Cicvarek kérdése:

Van egy anyanyulam már fészket is csinál de már eltelt 3 nap és semmi akkor kezdhetem az hinni áll vemhes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
van egy másik anyanyulam is de az fészek építés utána 1 órára rá már meg is fialt, hímmel mindkettő volt csak már kezdem azt hinni nincs is kicsinye. Ez mikorra derül ki, hogy álvemhes ?
2012. dec. 26. 12:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nehézségei akadtak?

Holnap mutasd meg egy dokinak. Egyébként hova fogjátok tenni azt a sok kisnyuszit?

2012. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

örökbe adom van már gazdiuk :) rexek és oroszlán fejűek fajtiszták hál istennek és nem fogyasztásra szánt :)

Dokinál voltam annyit mondott múlt7 csütörtökön kb.3 hetes vemhes lehet, mert érez benne 2 kis csomót tehát van egy kis reményem csak a fészket nem értettem ,hogy miért ilyen hamar ha meg, megcsinálta akkor miért nincs még picikék ?

2012. dec. 26. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk patkánynál volt ugyan ez. Már egy hétre előre befészkelt 3 helyre is. De utána szépen megszülte a piciket és egészségesek. Drukkolok a nyuszinak is!:)
2012. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor megnyugodtam első fialása gondolom akkor nem tudja még mit kell tennie :) akkor úgy mond kis lányos zavarban van még, de akkor reménykedek tovább :)
2012. dec. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!