Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma fialt az anyanyulam, ket...

Ma fialt az anyanyulam, ket kisnyuszit lattam dogolve?!

Figyelt kérdés
ma fialt a nyulam,es ket nyuszi a feszeken kivul volt,mind ketto mar meg volt dogolve a nyuszi ult a feszken gondolom meg erolkodott,de mitol lehetett ez hogy mind a ketto megdoglott?
2010. jún. 1. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sok oka lehet pl. megfulladtak a szülőcsatornában, vagy nem voltak elég fejlettek, valamilyen genetikai hiba miatt életképtelenek voltak, az anya a születésök után nem foglalkozott velük
2010. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom valaszod,de a legnagyobb problema az hogy a tobbit is dogolve talaltam es most par perce megdoglott az anya is,meredve talaltam meg,tiszta ver volt minden!

nagyon sajnalom hisz ez volt az elso nyulam amit tobb mint egy eve nevelek.

koszonom a valaszokat

:(

2010. jún. 1. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

CSÁ!

NEKEM IS VOLT MÁR IJEN GONDOM SAJNA!2 LEHETÖSÉG VAN.:VAGY VALAMI ROKONSÁGI GENETIKA MIATT MERT ARRA ALERGIÁS AKK SZOKOTT ÁLTALÁBA DÖGLÖTT NYUSZIKAT FIALNI!MÁSIK PEDIG FIATAL KANNAL VOLT PÁROZTATVA,ÉS TUDNI ILLIK MINTHOGY MONDTAD 1 ÉVIG NEVELTED ANNAK MÁR ERŐS 2-3 ÉVES KAN KELL!NEM IS SZABAD PÁROZTATNI UGY!13 ÉV ALATT SIKERÜLT MINDEN FORTÉJT ELESNEM MEG A SAJÁT KÁROMON RÁJÖNNÖM!SZAL REM HISZEL NEKEM!

CSÁ!

2010. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt,sot elfogadom a segito valaszokat :P

a genetika lehet a dologban.mert a kan az lassan 2eves es tobb nyul is volt nalla 10-12 kisnyulakat fialva,

egy helyrol hoztam ket anyanyulat,a masikat mar regebben levagtam,mert rosszul nott a fogva.nem egyenesen hanem el volt fordulva nem tudta koptatni,ugyhogy a genetika lesz a hibas :(

2010. jún. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!