Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam rá a Degumat...

Hogyan szoktassam rá a Degumat a mókuskerékre?

Figyelt kérdés
sehol nem találtam választ a neten :/

2012. dec. 27. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem a hörcsögömnek (most mindegy hogy degu vagy höri) mókuskereket, nem kellett belerakni, vagy ilyesmi, először csak ismerkedett vele (szaglászta stb.) utána rájött hogy működik, és elkezdett futkározni. Idővel rákap. :)

2012. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden degu kerékfüggő. Úgy születnek. Ha még nem látott kereket, akkor kell neki 10 perc amíg rájön, mire való. Ha már több mint 10 perce ott a kerék, és nem hajtja, akkor mérd meg a kerék átmérőjét. Egy felnőtt deunak legálább 23 centis kerékre van szüksége, de a 25 centisnél kissebbért nem adunk pénzt, és a 32 centis a kerekek Ferrárija.

Nehéz hozzájutni, és tiltott reklám ha megmondom hol olcsó, de fórumokon segítenek beszerezni.

2012. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát simán belefér a kerekébe már vagy 1 hónapja bennt van a ketrecébe és nem használja... az lehetséges hogy azért nem használja mert napi fél órára minimum kiszoktam engedni ha van időm?
2012. dec. 30. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Kizárt! :D Ezek kerék őrültek! Futtatás közben is visszamegy egy kicsit kerekezni... És ha ki reksz egy kereket a szoba közepére ott veszekednek rajta...

Valami zűr van azzal a kerékkel! Mérd meg először a kitámasztó fém hosszát. Az az átmérő!

2012. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm válaszotokat ^^ szerintem veszek neki 1 nagyobb kereket mert ezt lehet h már kinőtte és azért nem használja :)
2013. jan. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!