Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Életem első törpehörcsöge?

Életem első törpehörcsöge?

Figyelt kérdés
3 napja kaptam egy törpehörcsögöt és raktam be neki egy kis házat azt rakhatom az emeletre vagy inkább alulra rakjam ahol be tudja rendezni forgáccsal?? Lehet neki adni boltban kapott pirított napraforgót természetesen nem sózott nem lesz tőle semmi baja????? jah és nem lehet semmi baja a fogdosástól??? válaszotokat előre köszönöm :)

2012. dec. 27. 15:22
 1/4 anonim válasza:
a földre rakd a házát inkább, hogy be tudjon vackolni a forgácsba. Mi mindig ilyen hörcsög kaját adtunk neki amibe van mindenféle szárított mag meg mittomén. Meg gyümölcsöt zöldséget, de szigorúan olyat amibe nincs keményítő. Fogdosástól nem hiszel hogy baja lenne. mi is fel szoktuk venni, simogatjuk ilyenek. Csak arra vigyázz hogy van mikor "bekattannak" és elkezdenek össze vissza rohangálni meg minden, olyankor nagyon könnyen kieshet a kezedből, inkább rakd olyankor vissza a helyére.
2012. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt hörim, mi is ilyen magvas meg mittudoménmilyen szentszaros izét adtunk neki, meg almát vagy répát, meg rendszeresen simogattam, csak ki nem vettem, mert egyszer kivettem, és majdnem elszökött, szal inkább többet nem prőbálkoztam vele
2012. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és a házat lentre, mert ott így fel fogja halmozni a forgácsot, úgy h a házon belül tetejétől az aljáig forgács volt, a közepén egy lyukkal, ahol aludt...legalábbis az enyém ezt csinálta (előző voltam)
2012. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy kérdőjel is elég a mondat végére
2013. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!