Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet sétáltatni a tengerimala...

Lehet sétáltatni a tengerimalacot?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy lehet vásárolni nekik pórázt kifejezetten tengeri malacok részére!Ha leviszem sétáltatni nem lesz beteg?

Vagy ha veszek neki egy dobozt (hasonlót mint pl a cica kosár) abban vihetem magammal ahova akarom???


2009. aug. 25. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki pórázt nem érezné benne jól magát ez nem kutya!! Rakd ki a lakásban egy elkerített részre esetleg a kertben
2009. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. És lakáson kívül ne hurcolgasd nagyon csak ha mondjuk orvoshoz viszed. Ilyen melegben könnyen megbetegszik mivel izzadni nem tud! Esetleg, ha hidegebb az idő megfázik. Lakáson belül pedig a kezedben is viheted.
2009. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg inkább vegyél. A barátnőm tenegrimalaca nagyon szereti. Vannak viszont olyan tengerimalacok akik nem szeretik (ez személyiségfüggő). Az én tengerimalacom még tú fiatal, de nyáron én is fogom sétáltani, vagy talán már tavasszal, ha jobb idő lesz.

Figyelj oda,hogy aszfaltra ne vidd sétálni, mert kisebesedhetnek a lábai.

Ha el akarod valahova vinni, akkor inkább használj egy szállítóboxot. Itt van 2 féle ezen az oldalon:

[link]

2010. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!