Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
35%
Kirakod a szőnyegre, aztán séltál magától. Hány éves vagy, hogy ilyen hülyeséget kérdezel? Hogy gondoltad, utcán? Azt a csöpp állatot? Nem kutya az... -.-
2011. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Csak szájkosárral.
2011. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
a 2.on meghaltam!!!:DDDXDD
2011. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Utcán semmiképp! Ha kiengeded a szobába, akkor meg fölösleges hámot rakni rá, csak zavarná, kikopna a szőre és belegabalyodna mindenbe.
2011. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
75%
Lehet kapni neki pórázt, de szerintem elég neki ha kiteszed a lakásban, max. takarítasz utána. A póráz azért nem jó mert kitudja, hogy kitud e szabadulni belőle, vagy megsérülhet.
2011. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell sétáltatni!!! Ki kell rakni a szobába minden nap, hogy tudjon szaladgálni.
2011. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Így van, a szobában tök jól elvan, hadd futkosson.

(De rakjatok ki neki legalább egy kis kupac szénát, nehogy órákra kint hagyjátok kaja nélkül.)

2011. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ha nyulat,macskát,vadászgörényt,hörcsögöt lehet sétáltatni akkor a tengerimalacot miért nem.
2011. jan. 15. 21:51
 9/37 A kérdező kommentje:
12-éves vagyok
2011. jan. 15. 22:01
 10/37 anonim ***** válasza:

Nyúlra és hörcsögre ugyanezek vonatkoznak. Ezeket se lehet levinni az utcára, otthonra meg minek hám???

Macskát elvileg lehetne, ha megvannak az oltásai, de hidd el, nem egy élmény annak se, hogy 1-2 méteres körzetben "szaladgálhat" és ha nekiindulna, visszarántja a póráz, beakad mindenhova, stb. (láttam már macskasétáltatós szerencsétlenkedést, és egyáltalán nem élvezte a macska, sőt, szemmel láthatóan rettegett, és bújt volna mindenhova)

A vadászgörénynek szintén vannak kötelező (de legalábbis ajánlott) oltásai, azért lehet levinni. De azt se úgy képzeld el, hogy jön melletted, mint egy kutya.


De ha mindenképp azt akarod, hogy fölszedjen valami jó kis betegséget a tengerimalacod és elpusztuljon, akkor vidd le nyugodtan sétálni.

2011. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!