Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet sétáltatn...

Tengerimalacot lehet sétáltatni? (a szabadban)

Figyelt kérdés
vagy nagyon hülyeség?tippeket kérnék
2010. márc. 27. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze lehet sétáltatni de én inkább a kezemben hordoznám mint hogy sétáltassam ugyanis a tengerimalac hamar elkap bármien betegséget és nem tesz neki jót a sok por ami a földön van mert az nehezítheti neki a légzést.
2010. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. márc. 27. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az infoparkban van egy szép füves terület, gondoltam rá, hogy nyáron majd kiviszem a cocimat egy kicsit lazulni. ott nem nagyon vannak autók, sem por. remélem semmit nem fog elkapni.

egyik ismim régebben a margitszigeten sétáltatta a malacát, és semmi baja nem lett.

2010. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, nekem hörcsögöm van.

De azt nem akárhogy sétáltatom hanem külön hörcsögpórázzal ami jó tengerimalacoknak, nyulaknak stb..

Szóval ha nem akarod hogy elszökjön vegyél neki :)

Nem olyan drága 500-600 Ft állatkersekedőknél lehet kapni!

2010. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NE SÉTÁLTASD!Csak kínzás neki pórázzal!!!!Azt viszont nagyon élvezi ha póráz nélkül lehet szabadon egy füves területen.Betonra,aszfaltra se vidd.
2010. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a sétáltatás nem olyan jó dolog, mert nem mehet arra amerre ő akar(ha pórázon van) viszont ha nincs pórázon, akkor könnyen megijed vmitől és elszökhet.Inkább vidd ki egy füves helyre, kerítsd el, és ha kell, akkor takard is le vmivel nehogy macska vagy kutya kárt tehessen benne. Sokkal jobban élvezik a szabadban egy elkerített, biztonságos részen a futkozást, ugrálás,t játszást, mint pórázra kötve...
2010. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz
2010. márc. 28. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt megtudhatnám, hogy pórázon miért nem élvezné a sétát?
2010. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem mehet arra/addig amerre ő akar, nem szabad. Szerintem az elkerített rész az sokkal jobb, mivl, ugyanígyis korlátozva van, de közel sem annyira, mintha pórázon lenne.meg szerintem te is jobban élveznéd ha nem lenne rádkötve egy madzag és húznának vissza, ha odamentél ahova nem szabad, hanem lenne egy terület ahol azokon a határokon belül szaladgálhatnál, stb..

Deez csak az én véleményem, nem akarom, hogy bárki belém kössön, mivel nem azért írtam, csak leírtam amit gondolok.

2010. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 37-es és az utolsó is én vok.
2010. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!