Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörények nagyon...

B.Petra01 kérdése:

A vadászgörények nagyon időigényesek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 4. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van görényem és suli előtt minden reggel kiengedem játszok vele kitakarítom a helyét és amíg suliba vagyok ő alszik vagy eszik. De amikor hazaérek ismét játszok vele 1-2 órát és utána kint van egész este :) Szóval elég időigényes de megéri :) Most is épp mászik fel mellém a kanapéra :D
2013. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

nekem is volt, csak nyáron öregségben meghalt:(

én eszméletlen sokat foglalkoztam vele, sétáltattam, vittem magammal sok helyre.

egy kis energiabomba volt, és ha épp nem volt kedvem vele játszani, akkor elkezdett makogni, és pattogni előttem, és egyszer csak szembefordult velem, és letámadott:)

kis bohóc volt:)

nálam otthon mindig ki volt engedve,nagyon ritkán zártam be, többnyire akkor, ha pl levittem a teraszra napozni egy pár perce, vagy hűsölni.

ha épp felmostam a szobámban, akkor rávetette magát a felmosófejre, és meggyilkolta:)

de ha nem foglalkoztam vele pl tanulás miatt, az látszott rajta, rendesen csalódott volt, ha pl hívott játszani és nem mentem.

De, amúgy, mivel, hogy a görények egy nap kb 18 órát alszanak, ezért nem kell minden percben piszkálni.

de amúgy nagyon kell rá figyelni, mert mindent megeszik, legyen az kaja, vagy vattapamacs, és ha olyat eszik meg, amit nem tud megemészteni, akkor könnyen komolyabb bajok lehetnek!

De, végszóként, szerintem nagyon kifizetődő élményekben, és érzelmekben a görény, mert amilyen kicsi, olyan nagyon tud szeretni:)

2013. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!