Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik táp a legmegfelelőbb...

Melyik táp a legmegfelelőbb egy törpenyuszinak?

Figyelt kérdés
Versele laga tápokra gondoltam csak nem tudom melyik fajta lenne jó. És lenne még egy kérdésem:van valakinek tapasztalata a szedi-bunny tenyészetről?

2013. jan. 5. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Versele Laga tápból a Cuni Complete-t ajánlom, ill. én még adok neki Halywood tápot is (a simát).

A fent említett tenyésztőt nem ismerem, a Hunny Bunny és a Jolly Jumper tenyészeteket ismerem, ők megbízhatóak :)

2013. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 5. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Halywood-dal etetek, elég jó, és nagyon szeretni a nyuszink. Szépen eszi mellette a szénát is. Olajos magvakat, kukoricát stb. ne adj mellé, mert elhízik.


Tenyészetből én hasonló nevűt ismerek, Sunny Bunny, a tulajdonosa klein rexeket tenyészt. Ez a fajta egy picivel nagyobb, mint a törpenyuszik, de kifejezetten a jó idegrendszerre mentek rá a kialakításánál, így nagyon barátságos, nem ijedős és harapós. Mi innen hoztunk a nyuszink, a tenyésztőhölgy igazi nyusziparadicsomban tartja az állatait - nincs sok tenyésznyuszija, de nekik mindent megad, nagyon szelídek, kézhez szokottak, ahogy a kicsik is. A gyermekei is foglalkoznak a kisnyuszikkal, így már kézhez szokottak és szelídek, mire új gazdihoz kerülnek. Én a mai napig meglepődöm, mennyire nem ijedős a nyuszink, még ha mellé is esik valami nagyot csattanva, mikor épp ki van engedve, csak pöffen egyet és megrezzen, de nem pánikol be, motoszkál és szimatol tovább. A kutyáinkkal is könnyű volt összeszoktatni, pedig már picit idősebb volt, mikor hozzánk került.

2013. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Versele Laga Cuni Complete a legjobb. :) De felesbe keverheted efy olcsóbb táppal is.
2013. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telóró vagyok: efy=más :D
2013. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 5. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem Cuni Nature van. azt nagyon szereti! a Complite-t nem ismerem!
2013. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lehet az lesz mert egyelőre complete-et nem láttam a boltokban.
2013. jan. 6. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!