Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom hogy nem eteti a...

Honnan tudom hogy nem eteti a nyuszikat az anya?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, de nem tűnnek különösen vékonykának. De ma egy elpusztult.Fészek nincs körülöttük. Mennyi idő alatt halnának éhen? és ki tudnak hűlni a szobában? forgácson vannak.
2013. jan. 7. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki tudnak hűlni. 39 fokból jönnek a 20 fokba. Tépd meg az anya hasát, és csomagold be a kicsiket a nyúlszőrbe, szénába.

A nyuszi-mamák leginkább titokban szoptatnak. Ha a kicsik hasa feszül, akkor ettek, ha ráncos, akkor fogd le a mamit, és tedd rá a kicsiket. De jó lenne, ha mami szaguk lenne, nem a te szagod lenne rajtuk a domináns. A te gyerekeidet nem biztos hogy akarja szoptatni, és az orrával tájékozódik.

Ha így se szopnának macskatej pótlót vegyél állatpatikába, állatorvosnál, és hívd fel a Hungarovet rendelőt hogy pontosan mit, mikor, hogyan csinálj. (Ott a Papp doktornő specialitása az újszülött állatok felnevelése. Másról nem hallottam hogy sikerrel járt volna.)

2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta 1x elég szopniuk. És gyakran csak hajnalban szoptat az anyanyúl.
2013. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ez nem jött össze, sajnos elpusztultak a picik:( De nagyon szépen köszi a segítséget!!
2013. jan. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!