Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azt hallottam hogy a tenderi...

Azt hallottam hogy a tenderi malac nem bírja egyedül, de anya azt mondta hogy nem kaphatok kettőt, mondtam neki hogy nem jó neki egyedül de azt mondja a rinyálok egyet se kapok mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék malackát!!!!

2012. okt. 18. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kettő, vagy semennyi.. :P
2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is tengeri. Másodszor, meg tényleg ne rinyálj. Az én tengeri malacom nagyon jól elvolt egyedül.
2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 chrishu ***** válasza:
100%
Az első jól mondja. Kettő vagy semennyi
2012. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Álljj!!

Én úgy tudom, hogy ha van idő a tengerimalac gondozására akkor elég egy is! de ha alig van idő akkor kell 2, hogy ne unatkozzon! Én is mindig egyet tartottam és élt 8 évet nem halt bele!!!!Törödés kérdése kinek, hogy van ideje!

2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Előző:


Nem igaz!


A t. malackák a természetben is csoportban élnek, és ha nincsen társa , akkor rossz tulajdonságokat vesz fel!

Ha van társa egészen megváltozik!

2012. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
A tengeri malac társas lény, egyedül elbóklászik, max átmegy a ketrec másik sarkába és gubbaszt tovább. Nekem 2 volt, dürrögtek egymásnak, futkostak, kommunikáltak, sosem láttam azelőtt malackát ilyen vidámnak és boldognak. Egy tengeri malac sosem fogja neked ezeket produkálni, ha tényleg malacot szeretnél akkor csak 2-t vagy egyet sem. Gemon.ro oldalt ajánlom, olvasgass róluk sokat. Aztán 2-t vegyél.
2012. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Platypus ***** válasza:
67%

A hörcsögök nem szimpatikusak neked? A malacokkal ellentétben magányos állatok. És a tartásuk is olcsóbb, kisebb ketrec kell nekik, kevesebb alom fogy.

Egy malac nem lenne boldog egyedül, ha a szüleid hozzáállása nem változik, akkor az egyetlen állatbarát megoldás, ha lemondasz róla.

2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg anyudnak azt az oldalt, amit be linkeltek. Ha neked nem hiszi, engedd hogy ő találja ki, hogy két malacot jó tartani. Csak olvasgassa veled a gemon oldalt, a felnőtteknek hinni fog.
2012. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy édesanyádnak h 1 vagy 2 malac van a ketrecbe?
2012. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!