Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiengedhetem ezek után a...

Kiengedhetem ezek után a hörcsögömet?

Figyelt kérdés

Kaptam ősszel egy másfél hónapos törpehörit és kertes házban lakunk.

Kiengedtem a fűre futkározni, tök elvolt aztán talált egy gilisztát és elkezdte betömni a pofazacskójába

én meg kétségbeesetten húztam ki a szájából ő meg be!

és azóta nem engedtem ki futkozni

mondjuk most tél van de tavasszal szerintetek kiengedhetem?

félek hogy bekajál valamit és megdöglik, biztos nem tesz jót neki egy giliszta pl. O.o



2013. jan. 8. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, szeretik a mindenféle kukacokat. A vemhes nőstényeknek lisztkukacot szoktak adni, hogy meglegyen a fehérjeutánpótlás. Nyugodtan hagyd, hogy ilyeneket egyen, tudja ő, hogy mi a jó neki (nyilván a józan ész határain belül :)).
2013. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De most figyelj, ha kiengeded fél pillanat latt elfut a kertben és akkor pápá hörcsög
2013. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hörcsög rágcsáló, nem növényevő, elég sokmindent megehet, amitől nem lesz baja. :) Még jót is tett volna neki az a giliszta.
2013. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rágcsálók lehetnek mindenevők, ahogy a hörcsög is az. Erre gondolt a hármas válaszoló.

Egyébként pedig ne engedd ki csak úgy a kertbe, hiszen fél pillanat alatt elfuthat. Vegyél karámot neki, és akkor is mindig maradj mellette!

Ha pedig nem adtál, akkor most adj neki fehérjét, ami lehet tejalapú (joghurt, sajt), vagy húsalapú (pl májkrém), vagy élő állat (lisztkukac).

2013. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is kiszoktam engedni a fűre, de körbe szoktam keríteni valamivel hogy ne bírjon elszökni.
2013. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!