Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet játszani 2 kölyökpat...

Mit lehet játszani 2 kölyökpatkánnyal?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy unják magukat...

És ezért a bújócsövön kívül más izgalmakat is szeretnék nekik.


2013. jan. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok rágcsálni és mászni valót rakj a ketrecbe. Fogkoptatót, megtisztított száraz faágakat, kötélmászókákat, csörgőlabdát. És persze sokszor vedd ki, had rohangáljon. Az enyémek szeretnek bunyózni is a kezemmel. Ha megdörzsölöm a fejüket körbeszaladnak és rám ugrálnak játékból. Vagy készíts nekik kartonpapír labirintust mindenféle jutalommal benne.
2013. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Haveroddal rendezhettek patkány csatát. Nincs is jobb kikapcsolódás mint patkánnyal dobálózni suli után.
2013. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem vicces 2. Válaszoló :(
2013. jan. 13. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos fel kell készülnöd olyanokra, mint a második.. :/

Amiket én kipróbáltam és bevált: a kezemmel birkóztak (édesen csipognak közben), labdát is adtam nekik. Volt egy patim, akinek az volt a mániája, hogy ellopkodta a hajgumijaimat :D Egyébként ha már kiengeded őket, az fél siker, persze azért tartsd őket szemmel, merre mászkálnak. Kint lehet felállítani nekik dobozokat, amikben tudnak bújni. Ha szeretik a vizet, akkor lehet nekik kaját vízbe tenni és kihorgásszák. (Bár ezt inkább nyáron ajánlom.) Youtube-on pedig rengeteg ötlet van: beírod hogy rats having fun, rat play, rat agility, egész erődöket hoznak ki a videón hogy miket raktak össze nekik játéknak :))

2013. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!