Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemsokára a hörcsögömnek...

Nemsokára a hörcsögömnek hörcsögei fognak születni. Az apát külön kell majd raknom?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam hogy igen, ha nem jó a kapcsolatuk... Viszont az enyéim eléggé szeretik egymást, folyton együtt alszanak,együtt esznek, játszanak, stb... Azért fönn áll a lehetősége hogy az apa bántja majd a kicsiket?

2013. jan. 9. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Az mekkora szopás lenne, ha a hörcsögödnek bálnái születnének.
2013. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt az értelmes és intelligens "választ"... valaki segítene, aki nem ilyen barom?
2013. jan. 9. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól megvanak még akor is :)

Mert megeheti a kölykeket és az anya meg ölheti

2013. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elözö vok de nem biztos hogy bántsa van olyan amelyik kezes bárányként bánik vele
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anya is megölheti a kicsiket, ha nem kap a vemhesség és a fialás ideje alatt elég fehérjét. Én az apával együtt tartottam őket, de nálam nem fialt folyamatosan (különben külön kell venni őket, mert a sok fialás kimeríti a nőstényt és megrövidíti az életét). Szóval a hímet tedd külön, de neki is adj fehérjét!
2013. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden rágcsáló ciklusa közvetlenül az ellés után, ivarzással indul újra. Azaz szül, és még aznap újra vemhesül, ha közelben a hím. Így gyakorlatilag egész életében egyszerre szoptat és vemhes... Ez persze akkora strapa, hogy jelentősen megrövidíti az életüket.
2013. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom az én hörcsögöm az amiután megszülettek az anya és az apa is megtámadta őket nemtudom mi volt a bajuk pedig nem értem hozzá a kicsikhez igy kivettem őkett hamar bár egyet már sajnos megöltek de végül mind elpusztult szoval sajnos ez történt!! nem tudtam őket mivel etetni!! de semmiképp se nyúlj majd a kicsikhez
2013. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kaptak elég fehérjét a szülők. Ez nagyon fontos ebben az időszakban. Vagy az is lehet, hogy túl kicsi volt a helyük. Ha a szülők nem érzik biztonságban a kicsiket, vagy ha nem kapnak elég fehérjét, megölik őket.
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!