Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lesz a tengerimalacokkal?...

Mi lesz a tengerimalacokkal? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Kis tengerimalacaim egy hete születtek meg,nincs semmi bajuk esznek rendesen,egészségesek.Az anyjuk sajnos váratlanul elpusztult egyik napról a másikra.Nagyon bánt a dolog mert ha tudtam volna rögtön állatorvoshoz viszem.De semmi jelét nem láttam hogy beteg lenne.A kismalacok viszont 1 hetesek még szopnának gondolom.Ilyenkor mi a teendő?

2013. jan. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fölösleges elletésbe halt bele.
2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben venni kell neki macskatejet, és naponta többször (6-7-szer) fecskendő végével etetni őket. Aztán ahogy nőnek, csökkenhet az adag. Előttem lévő válaszoló jól írta, a gemon.ro oldalon nagyon sok jó tanács és hasznos információ van.
2013. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy azt mondta az állatorvosom a minap, hogy egyáltalán nem ajánlja a macskatejet a növényevők kölykeinek, inkább kecsketejet. És van tápszer rágcsálóknak is, csak elfelejtettem milyen márka gyártja.

És szerintem nem azért halt meg mert egyszer ellett. Ha az ellésbe halt volna bele, akkor nem az ellés után egy héttel pusztul el, és főleg nem váratlanul. Akkor lettek volna tünetek.

2013. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!