Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogyan rendeztétek be a...

Bimbike11 kérdése:

Ti hogyan rendeztétek be a törpehörcsög akváriumát? Tudnátok valami kreatív berendezési tervet mondani/mutatni?

Figyelt kérdés
Most vettem magamnak egy lány dzsungáriai törpehörit és nincs kreativitásom berendezni az akváriumát. Az alapkellékek megvannak, csak valamivel fel szeretném "dobni". Esetleg tudnátok képet küldeni a ti hörcsöglakotokról?? :)) Előre is köszönöm!!

2013. jan. 13. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Berendezi ő magának. :) Nem tudom, mit értesz alapkellékeken, de egy liter forgácsból olyan fészket tud építeni magának, amilyet csak szeretne. Én nem szoktam neki szilárd dolgokat adni (házikó, ilyesmi), mert arról ki tudna mászni (aranyhörcsögöm van, az nagyobb, el tudja érni az akvárium peremét).
2013. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapkellékek alatt az almot, a házikót, etető-, itatótálat értettem. Az én akváriumom tetején van rács, szóval nem probléma, hogy felmászik a ház tetejére. Csak egyszerűen valamivel színesíteni szeretném az összképet...
2013. jan. 13. 11:55
 3/8 anonim válasza:
Rakj be neki színes papírlapot vagy fonalat. Az enyém jól lefoglalta magát, mert mindenáron be akarta vinni a házikójába.
2013. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor rendezd csak be, ha kellően nagy a helye, nehogy aztán az legyen, hogy szabad tere meg nincs ahol szaladgálhat.

Ha jó tágas az otthona, akkor tehetsz bele rengeteg dolgot: csőrendszer, libikóka, mókuskerék, kisház, létra, csúszda, hinta...stb.stb. Mindenre felmászik, mindent használni fog. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2013. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Teleraknám fasza törpehörcsöglányos poszterekkel.
2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fonalat és papírlapot NE tegyél be neki (és zsebkendőt se!!!), mert ha belegyűri a pofazacskójába, nem tudja kivenni, és begyulladhat neki, amibe belehalhat!

Én úgy szoktam berendezni neki, hogy WC papír gurigákat teszek egybe (vagy kéztörlő gurigákat, mert azok hosszabbak), így egész alagútrendszereket készítek neki. Igaz, hogy pár nap múlva szétrágja az egészet, de ezzel legalább lefoglalja magát, és a foga is kopik tőle (meg a karma, ha kaparja).

2013. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Két hörim van(tesok) egyik fiú(fehér,gerince és popsija szürke) másik lány(teljesen fehér)kb 30-35 l-es terráriumban vannak,van bent ház,kerék,néha csövet rakokbele..meg természetesen forgács!Nyáron meg rakom át öket ketrecbe
2013. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, a kéztörlőguriga nagyon klassz! :)
2013. jan. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!