Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek hörcsöggömböt az...

Vegyek hörcsöggömböt az aranyhörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Ha kiengedem, állandóan be akar mászni a szekrény alá, még a fürdőszobában is van szekrény szóval nem tudom hol engedhetném ki. Ha veszek neki, és naponta párszor negyedórára benne van. az nem rossz neki. Mert sokan mondják, hogy az állatkínzás, de máshogy nem tudom futtatni. Szerintetek?

2013. jan. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán valamivel el kéne tömni a szekrëny alját.
2013. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem úgy futtatod, hogy terpeszbe ülsz a falhoz és a lábaid között szalad? Én mindig így csinálom és nálam még egy höri sem szökött el. :) Mellesleg, így jobb lesz a kapcsolatotok is, mintha egy műanyag gömbben futtatnád. Én ellenzem a gömböt, szerintem is állatkínzás.
2013. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tök jó ötlet:)
2013. jan. 14. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

a gömböt felejtsd el :)


szerintem könyvekkel torlaszold el a szekrény alját és akkor futkoshat. mondjuk az enyém sose szeretne olyan helyre menni ahova nem szabad, bár ez szerintem nevelés kérdése lehet vagy nemtom...

2013. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Vegyél ! Nem állatkinzás ha a gömb az akor a mókuskerék is mert hajtsa és azt hiszi halad és szabadul de nem szoval ennyi :)

Hogy lehetnek egyesek ilyen szőkék ?!

Az ennyém nagyon élvezi mellesleg ha ki akarna jöni rágná a gömböt és nm hajtaná :P

2013. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fut benne, a szellőzőlyukakon minden kifolyik... Ráadásul ha nagyon megizzad, alig kap levegőt benne, meg nagyon hamar bepárásodik. Miért nem kerítesz el neki egy nagyobb helyet futni? Én soha nem vettem a hörcsögeimnek, mert semmivel nem tud kapcsolatot teremteni, ha ebben fut. Ha a kertbe kivittem jó időben, szabadon futtattam, és soha nem szaladt el előlem. Ezt persze most nem tudnád megcsinálni vele, de én állatkínzásnak tartom, hogy egy műanyag gömbben fusson a hörcsög...
2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!