Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak, hogyha folyamatosan furcsa hangot ad kb egy hete? Olyan mintha köhögne és egyben fuldokolna. Nem tudom hogy miért adja ezt a hangot.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen légúti fertőzése van. De ha már egy hete tart ez az állapot és úgy látod hogy szenved, fuldoklik akkor miért nem vitted el állatorvoshoz? Sajnos mi nem fogjuk tudni diagnosztizálni a betegséget, ez az állatorvos feladata!
2009. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a torkán akadt valami szilárd kajadarab? A mienknek amikor a fölső foga fölé volt beszorulva egy mag, akkor adott ki köhögő hangokat. De nem egy hétig.
2009. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom! A hím malacka nálunk sokszor futás közben köhhenti el magát, olyan hangon mint egy kisgyerek:)...én annak tudtam be h nagyon hevesen szaladgál és közben néha habzsolja a répát akkor azért köhög! Bár mostanában akkor is elköhhenti magát amikor teszem vissza a ketrecébe! Semmi változást nem látok rajta, a nózija sem folyik...A tied is így köhög?
2009. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát úgy köhög, hogy egy kicsit futkos a háza körül és utána megáll, feláll a ketrecre és elkezdi felhúzni a felső fogait, és elkezd köhögni
2009. aug. 30. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy orvosi vizsgálat nem ártana! Ezt így nehéz megmondani h mi baja lehet...remélem semmi betegsége nem lesz!
2009. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!