Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj? KÉRLEK SEGÍTSE...

Mi lehet a baj? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Van egy fél éves japán táncoló egerem, és nagyon szeretem. Reggel még boldogan rohangászott a terráriumában, és most 4 körülre megvakúlt, és csak kovályog össze-vissza. Adtam neki dupla adag kaját, és próbálom itatni. Azt olvastam, hogy hamar elpusztulnak. :( Segítsetek, szerintetek mi lehet a baj, vagy mit tegyek? Az állatorvosok nemtudnak nagyon mit tenni, mert olyan kicsi. :'(

2013. jan. 16. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
2013. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy volt valamilyen vele született betegsége... egyébként az első válaszolónak pedig mondanám, hogy nem megoldás, ha megölik!! állatkórház?
2013. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha igazán szereted elkell engedned,az élet és a halál együtt jár.
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért?Most ha olyan rosszul van szenvedjen inkább?
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A japán táncoló egér egy olyan fajta mely eleve idegrendszeri problémára lett kitenyésztve,más egerek nem táncolnak vajon miért?
2013. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, h idegrendszeri problémái vannak, nem érdekel! Szeretem és kész! És megszeretném menteni, egy napig minimum megfigyelés alatt tartom, megpróbálom elvinni állatorvoshoz. De én nemfogom tudni megölni, és nem is szeretném.
2013. jan. 16. 16:30
 7/10 A kérdező kommentje:
És az első válaszolónak írom, h egy érzéketlen barom! Ha van kutyája, macskája, vagy bármilyen élőlény, amihez kötődik tisztában van vele, hogy nemtudná megölni!
2013. jan. 16. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

saját állatot megülni???? hülye az ilyen?


szerintem vidd el állatorvoshoz és megmondja mit lehet tenni

2013. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!Nekem is van kutyám de hogyha nagyon beteg lenne és más lehetőség nincs tudnám hogy ott jobb lesz neki mint szenvedni.

Volt egy kutyám.Egyszer elszökött napok múlva jött vissza.Amikor hazajött csak egy bőrdarabban lógott a lába a szeme kikkaparva..

2013. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már mindegy...elpusztult reggelre. :"(
2013. jan. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!