Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám megszelídíteni...

Hogyan tudnám megszelídíteni a dzsungáriai törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés
Nem régen került hozzám kb: fél egy éves fiú.És mikor benyúlok a ketrecbe támad kimutatja a fogát és jön a kezem felé és karmol! Mit tudok tenni hogy megszelídüljön?
2013. jan. 18. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit.

Nekem 2 van az egyik nagyon édes, nem harap, nagyon barátságos.

A másik viszont harap és nem nagyon lehet vele mit csinálni. Ez van. :/ Ezért kell jól kiválasztani őket.

2013. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először kesztyűben vedd ki (én lovaglókesztyűben szoktam, mert azt nem harapja át, mert bőr). Az enyém is nagyon vad, szinte rámar az ujjamra, mikor benyúlok, és nem akarja elengedni. Fontos, hogy kézből etesd, adj neki egy fél kisujjkörömnyi sajtot. Nálam azt nagyon szeretik. Persze legyen rajtad kesztyű, mert fájdalmasan nagyot képesek harapni!
2013. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tényleg fontos hogy kézböl etesd és sokat rakd a ketrechez az ujat mikor rágja de ne olyan közel hanem kicsit meszéb az a fö sokat szagolgason és szokja meg a szagod:) Ha nem válik be akor elöbb meg kellet volna nézed a boltba hogy bele dugod az ujad és mit csinál például:megharap,megnyal...
2013. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!