Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy dzsungáriai...

Aranyhörcsög vagy dzsungáriai törpehörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék amivel lehet játszani,nem nagyon hangos.

2013. jan. 18. 18:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%
a törpehörcsög nagyon aranyos de nem annyira aktív ezért az aranyhörcsög a populárisabb :)
2013. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hogy nagy vagy kicsit szeretnél. Mondjuk nekem dzsungáliai törpehörim van:) nagyon okos és nagyon szeretem:D
2013. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%
Szia! Nekem volt mindkettő. Én a dzsungi mellett voksolok...Sokkal szebb is, aranyos kis gombóc. Este sokkal halkabb szerintem, meg nem kell olyan gyakran takarítani, mint az aranyhörcsögöt. Nálam legalábbis az aranyhörcsög nagyon büdös szokott lenni, pedig nem is hím volt. Próbálj meg minél fiatalabb hörcsögöt venni, azt könnyebb kézhez szoktatni. Ha megfogod, ne legyen ételszaga a kezednek, mert megharaphat! Ne csinálj hirtelen mozdulatokat, mert megijedhet tőle és akkor támadóan viselkedik. Tegyél be neki játékokat, én pl 3-4 wc papír gurigát szoktam, mert ingyen van, nagyon szeretett benne futkározni, meg rágcsálni is tudja, ha akarja. A mókuskerék is nagyon jó játék..najó, nem is a tartásáról kérdeztél. :D Mindenképpen a dzsungáriait ajánlom. :)
2013. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Előtem válaszlo: nincs igazad az aranyhörcsög nem olyan büdös mint a törpehörcsög ! Nekem mind kettő volt és hát ez van :)

Amugy az aranyhörcsög sokal aranyosab és okosab is ha mondasz neki valamit oda megy és a nevét is érti ha mondod

2013. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő aranyos, de szerintem sokkal aranyosabb az aranyhörcsög, legalábbis nekem sokkal jobban tetszik a pofijuk meg a színek is, meg hogy nagyobb is mint a törpehörcsög. Lehet babusgatni is és rendkívűl okos az aranyhörcsög. Amikor pl. lerakom szaladgálni a lakásba és hívom magamhoz, akkor mindig odajön! Hihetetlenül okos! És egyáltalán nem büdös, ha megfelelően takarítjuk a pisis helyét minden nap. Ha szaga van, akkor az csak a pisijének van, mint bármi és bárki másnak is, senkié nem illatos ugyebár. :)
2013. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
milyen gyakran kell takarítani?
2013. jan. 19. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mekkora helyen van. És a dzsungikat 2-3 hetente takarítottam, mert egyáltalán nem voltak büdösek. Amúgy én is a dzsungira szavazok. Az elmúlt 6 évben volt úgy 40 db, szóval már felső fokon értek hozzájuk. :) Egyébként gondolj bele, a dzsungi sokkal kisebb, mint az aranyhöri, így sokkal kisebbeket ürít, ezért az aranyhörit gyakrabban kell takarítani.
2013. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Dzsungi. Nekem is ilyen van.Sokkal jobb(szerintem)mert többet is lehet eggyüt tartani és cukibbak. Nem is hangos és nagyon jókat lehet vele játszani.
2013. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Arany. Nagyobb (ergo jobban lehet vele játszani), hosszabb ideig él és kevésbé hajlamos a betegségekre.
2013. jan. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dzsungáriait könnyebb gondozni és egy kicsit olcsóbb a tartása.Az aranyhörcsög is cuki csak többet kell takaritani a helyét.Én a dzsungit cukibbnak tartom.
2013. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!