Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy dzsungáriai...

Aranyhörcsög vagy dzsungáriai törpehörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék amivel lehet játszani,nem nagyon hangos.

2013. jan. 18. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én az aranyhörcsögöt ajánlom. A dzsungáriai törpehörcsögök sokkal harapósabbak, mint az aranyhörcsögök.
2013. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

figyu csak 11-es válaszoló!!!

Ezt meg honnan veszed?

Ilyen erővel az aranyhörcsög haapós.

Az enyém sose harapott meg pedig több mint egy éve megvan és nagyon cuki.

2013. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az előttem válaszolók többsége a dzsungi höri mellett voksolt,de én az aranyhörit mondom!Szerintem ez cukibb,és persze nagyobb is.Engem már harapott meg dzsungi höri(persze nem akarom bemocskolni a dzsungik hírnevét),de én ezért is döntenék az aranyhöri mellett.de amúgy a dzsungik hiperaktívabbak,nem?(a gyengébbek kedvéért dzsungi=dzsungáriai törpehörcsög,aranyhöri=aranyhörcsög,de gondolom erre mindenki rájött:D,persze nem mintha hülyének tartanálak titeket!)
2013. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyhörcsög, jó szokásai vannak, ha azt akarja hogy pl letegyem egy picit megharap de nem úgy h vérzik meg nagyon fáj csak úgy hogy én megérezzem. Jókat lehet velük játszani (ha veszel kereket neki akkor nagyot vegyél az aranyhörcsögnek mert a kicsi nem tesz jót a gerincének, mi véletlen azt vettünk de nem is használja)meg egyébként aranyhörcsög nem csak szürkébe van sok színben van. Én az aranyhörcsög mellett állok de a dzsungi höri is jó, ezt neked kell eldöntened.
2014. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!