Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám a még harapós,...

Hogyan tudnám a még harapós, felnőtt vadászgörényemet alomra szoktatni? Nem engedi magát még megfogni, tehát nem tudom rátenni. Mivel vegyem rá, hogy az alomba végezze a dolgát, és ne a padlóra? Tapasztalt emberek válaszait kérem!

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 18:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem májkrém, hanem macskák számára készült májpástétom. Fűszer és minden tartósítószermentes, megkérdeztem, hogy göri is eheti-e és azt mondták, hogy igen. Borsodban lakom, már keresgéltem face-en is, de semmi siker. Legközelebb Miskolcon vannak göritartók, de hogy is mondjam... :)
2013. febr. 3. 17:02
 12/17 A kérdező kommentje:
Hússal etetem, csirkével. Megfőzöm neki, vagy leforrázom, májjal, szintén csirke. Meg a legjobb minőségű száraztáppal, göriknek valóval természetesen. Hidd el, igazán jóllakatom minden nap, persze figyelek rá, hogy mozogjon is, ne csak egyen az édes :)
2013. febr. 3. 17:04
 13/17 -:Ladybird:- válasza:
Megnyugodtam! Sok göritartó macskakajákkal eteti a görijét,abból is az olcsókkal,ami tudvalevően nem ér egy kalap ...t se. :) Borsod az jó messze van,de szerintem regisztrálj a vadaszgoreny.eu-n és ott keress hozzád közeli göritartót,biztosan lesz néhány.Vagy,ha gondolod,skype-on tarthatnánk a kapcsolatot. Privátban megadom a skype nevem,ha érdekel a dolog.
2013. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megnyugodtál :) Nem, Isten ments, hogy olyan olcsó sza... adjak neki. Tudtam, hogy mivel jár egy ilyen állat tartása, amúgy is az az elvem, hogy ha már van egy állatunk, akkor tartsuk úgy, ahogy mi szeretnénk, hogy ő bánjon velünk. Persze, érdekelne a skype címed, már regisztráltam, de mondom, hogy errefelé nem igazán vannak görik, a Miskolci állatkereskedésben néha még száraztáp sincs, rendelni kell. Meg olyan is volt, hogy rákérdeztek, hogy akkor azt most hogy kell tartani. Nekik szerintem tudniuk kellene, de mindegy. Nagyon megköszönném, ha segítenél, mert egyedül én járok be tőle a szobámba, senki más nem mer bejönni. De ha látnák, hogy haladok, lehet, hogy ők is bátrabbak lennének.
2013. febr. 7. 11:15
 15/17 -:Ladybird:- válasza:

Írtam privátot. :)


Hát,mi az Alphazoo-ban szoktunk venni tápot,ilyesmit,de ott sincsenek képben görényekkel kapcsolatban. :(

Amit tudok,azt nagyrészt internetről olvastuk,meg aztán saját tapasztalat idővel. De mi is jártunk csizmában a lakásban az elején hetekig. :))) Ma már rutinosak vagyunk,de ehhez kellett pár év.Te nagyon jól állsz a dologhoz,le a kalappal!Más már kihajította volna szegény görit,vagy rásózta volna,akire tudja.

2013. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy hogyan nincsenek képben, hiszen elvileg ez lenne a munkájuk. Nem, isten ments, hogy rásózzam valakire, imádom! Amúgy sem tudnám egy állattal sem megtenni, a harapós állat is ugyanolyan mint a többi, csak azok lehet, hogy sokkal sanyarúbb helyen éltek. De hiszek benne, hogy meg tudom oldani, vagyis hát majd a kis pajtásommal együtt megoldjuk. Nyáron legfeljebb szaunában fogom magam érezni a két nadrág meg minden miatt, de ez is egy fogyókúra. :D Amúgy nagyon aranyos, meg látszik is, hogy elfogad, csak még nem bízik bennem. A helyében én sem lennék különb. Csak bele kell gondolni a helyzetébe. Pár év múlva talán már én is olyan tapasztalt leszek, mint te. A címed pedig elmentem és akkor beszélünk ott. Köszi a válaszokat!!!
2013. febr. 10. 19:06
 17/17 -:Ladybird:- válasza:
:)
2013. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!