Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak fogmedri tálygoja...

A nyuszimnak fogmedri tálygoja van, van remény hogy jobban lesz?

Figyelt kérdés
maximum 5 hete tapintható a dudor a jobb szeme alatt 2hete és 1hete voltam dokinál de csak antibiotikumot írt fel neki mert nem tudta hogy az tályog, bár énsem tudom biztosra de nagy rá ez esély, és ennek kb mennyie a lefutási ideje onnantól kezdve hogy tapintható a dudor de nem lett kezelve felnyitva stb .. akkor mennyi ideig él még a nyuszika :(

2013. jan. 25. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, jól látom, hogy Szegedi vagy?

Budapesten az Exopetben most kezdtek használni egy új módszert: antibiotikumos gyöngyöt ültetnek a tályogba, így az végleg meggyógyítható. Már 2 ismerős tályogos nyuszi is meggyógyult így. Azért, ha van módod, vidd el ide a nyuszót. Jobbulást!

2013. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szia igen szegedi vagyok de nem nagyon van rá keret hogy most felutazzak és ezt megcsinálják ami gondolom nem egy kis összeg, már mások is mondták h ha tudom vigyem fel Pestre de sajnos nincs rá lehetőségem :( de most úgy néz ki h javult az állapota a tályog ne ma foga miatt alakult ki és 1,5 hét alatt egyáltalán nem termelődött újra :) de azért köszi :)
2013. febr. 12. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!