Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac preparálása...

Tengerimalac preparálása szerintetek mennyibe kerülne? Többi lent.

Figyelt kérdés
szeretném majd preparáltatni a kis állatomat,annyi kérdésem lenne,hogx a belsőségekkel ilyenkor mit csinálnak? Szerintetek,ha halála elött megvizsgáltatom a dokival,utána esetleg el lehet fogyasztani a húsát? Gondolom sokan azt gondoljátok,h milyen elmebeteg aki ilyet tenne,egyáltalán nem vagyok az. Szimplán csak nem szeretném,ha a földben vagy a kukában landolna. Nagyon megszerettem, és így is nehéz belegondolni h 7 éves..:/ Normális válaszokat várok!
2013. jan. 26. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy szakembert keress fel, aki ezzel foglalkozik. Ezzel még nem is lenne baj, de te meg akarod enni a tengerimalacod húsát? Egyébként pedig el lehet temetni, ha van kerted oda, ha nincs, vannak kisállattemetők, inkább, mint, hogy megedd!
2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem gondollak elmebetegnek, de miért nem szeretnéd, ha a malacod végső NYUGALOMBAN lenne? Persze nem a kukára gondolok.
2013. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mégis mit vártál?! Egy ép elméjű ember nem eszi meg a háziállatát! Ez gusztustalan.. Én a prepaláláson sem gondolkodnék soha. Nem tudom, hogy vagy vele, de szerintem annyi tiszteletet adni lehetne neki, hogy mondjuk ha meghalt elásod a kertben. Te örülnél neki, ha mondjuk téged prepalálnának?..
2013. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja de bocsi, elolvastam mégegyszer a kérdést, és elmebetegnek gondollak, hogy meg akarod enni a húsát. Egyszerűen szépen tedd be egy cipősdobozba, virágok társaságában, és temesd el a földbe.
2013. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom, hogy ha valaki meghal akkor a lelke elszáll, csak az élettelen test marad meg. Ezért biztos vagyok abban,h a malacom nem haragudna meg ha ennék a testecskéjéből,és nem tudom még pontosan,hogy szeretném ezt az egészet mert ez még remélhetőleg bőven a jövőben lesz,de a fejemben ez a lehetőség is megfordult,ettől nem tartó magam háziállatevő elmebetegnek:)
2013. jan. 26. 12:16
 6/17 A kérdező kommentje:
a preparálás számomra művészet, így tudsz egy darabka múltat kincsé tenni, vagy egy olyan világot teremteni ami csak a képzeletedben játszik szerepet.
2013. jan. 26. 12:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó, te tényleg egy elmebeteg vagy....
2013. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem, még mindig nem tartom magam annak:) szép napot mindenkinek!
2013. jan. 26. 12:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elmebetegek nem ismerik be magukról, hogy azok.

Jó étvágyat hozzá!

2013. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ahelyett, hogy leragadunk annál a pontnál, hogy orvosi esetnek tartotok/tartasz próbáljunk meg a kérdéseimre válaszolni:) bár azt hiszem, sokan negatív véleménnyel vagytok amit természetesen elfogadok, csak nem mindegy milyen minősítést csomagoltok hozzá.
2013. jan. 26. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!