Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összeverekedett a két tengerim...

Összeverekedett a két tengerimalacom az állatorvos azt mondta válasszam szét őket. De hogyan tegyem? Vegyek egy másik ketrecet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mé még hogy lehet?
2013. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 desiree91 ***** válasza:
Miért verekedtek össze? Csak spontán egymásnak estek, vagy étel miatt? Ha étel az oka, akkor elég ha etetésnél különválasztod őket (pl. az egyiket kiveszed amíg esznek)
2013. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem pontosan írtam le a problémát. A nagy terrorizálja a kicsit mindig bántja.
2013. jan. 30. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen neműek a malacaid? Mikor raktad a kicsit a nagy mellé? Ez azért fontos, mert ha csak úgy összeraktad őket akkor lehet azért, mert még nem ismerkedtek össze. De csinálhatnád azt, hogy egy időre külön rakod őket, ha van másik ketrec, akkor abba, vagy ha nincs, keresel egy nagyobb dobozt, egymás mellé rakod őket és néha cserélgethetnéd őket, hogy megismerjék egymás szagát. Én is ezt csináltam, amikor összeszoktattam a malacaimat. Ha kell segítség az összeszoktatásukkal kapcsolatban, írj. Sok sikert.
2013. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt,hogy milyen neműek pontosan nem tudom,sőt még a doki se tudta megmondani a kicsiről, mikkor elvittem hozzá a sebes fülével. Egy állat kereskedésben vettem őket egyszerre, de ott külön ketrecben voltak. Arra gondoltam,hogy veszek egy másik ketrecet,mert félek őt vissza rakni a nagyhoz.
2013. jan. 30. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Semleges helyen szoktasd és a felügyeleted alatt engedd őket össze. Van, aki elválasztó rácsot tesz a ketrecbe és cserélgeti a malacokat, hogy szokják egymás szagát.
2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most Visszaraktam a kicsit a nagyhoz, mert azt figyeltem meg,hogy a kicsi nem akar enni. Egyedül töltötte az éjszakát egy dobozban. Szerintetek újra bántani fogja? És miért nem evett míg egyedül volt?
2013. jan. 31. 06:46
 8/10 TheCreeper ***** válasza:
Ha a nagy hím bántani fogja a kicsit ha nőstény, ha hím. Próbáld meg egy ráccsal két részre osztani a ketrecet, így a kicsi nem lesz magányos, és a nagy sem bánthatja. Amúgy ha párban vannak szerintem várd meg hogy a kicsi felnőjön. Én is így jártam az első két malackámmal, végül az egyiktől meg kellett válnom a másik javára mert mindkettő fiú volt :(
2013. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen neműek , még eddig senki sem tudta megmondani
2013. jan. 31. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy nem tudják? Ha már kereskedésben volt, akkor remélhetőleg már idősebb a malacka 1 hónapos kornál, és annak már meg lehet állapítani. Remélhetőleg egyneműek. Nekem egy nagy kalitkám van, és egy rossz hűtőből kiszedtem a rácsot, és azzal választottam el őket. Nagyon praktikus így, jól érzik magukat :)
2013. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!