Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl okos állat?

A nyúl okos állat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon, vissza hozzá a fát ha eldobod jutalom falaté meg pitizik.
2009. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kankalin ***** válasza:
41%
Igen, okos vagyok. Mókus is szokta mondani, aki az én párom! :)
2009. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen nagyon. Csak időt kell hagyni, és foglalkozni vele. Nagyon aranyos. A törpenyúl szobatiszta és a labdát is visszahozza.

A házinyulat butának tartják, pedig nem az: nekünk volt, évekig élt, kiokosodott.Köszönt és 3-ig számolt.(ugrásokkal, abban a helyzetben rendre hármat)

Persze, ha 4 hónaposan megfőzik pörköltnek, akkor nincs ideje kikupálódni.

A macskánál azért butább, a tengerimalacnál okosabb.

2009. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Mindkét nyuszimról elmondhatom,hogy az.

Pl. tudja , hogy ha az én ajtómat kaparja bejöhet de tesómhoz soha.Szóval az ő ajtaja előtt elfut,mintha ott se lenne és az enyémhez jön.

Ha zörög a zacskó már udafut és tudja , hogy enni kap.

2009. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 3. 22:32
 6/10 anonim válasza:
81%
Szerintem is nagyon okos állat. Odarakok elé egy fadarabot, halkan mondom, hogy add ide(vagy nem is mondom),odateszem a kezem és ideadja!
2009. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan dolog mint az embernél, vannak okosabbak, és vannak butábbak... az én nyuszim rettenet buta, de tényleg, viszont hatalmas szíve van, nagyon tud szeretni, puszis-bújós, nagyon kedves és jófej. Próbáltuk vele a klikkerezést pl, de nem működött, mivel ha meg akartuk jutalmazni azt hitte játszunk és elpattogott, persze röhögésbe fulladt az egész. mi így szeretjük (IMÁDJUK) Őt:)
2010. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
előző voltam, valóban szobatiszta, de ez a nyulak (zsákmányállatok) természetéből adódik, illetve az olyan dolgokat mint a zacskócsörgés-kaja lesz feltételes reflexnek hívják és még a medúza is képes rá, nekem a halaim és a hörcsögeim is így reagálnak. (halak persze akkor, ha elmegyek az aksi mellett, már gyűlnek az etetőhelyre)
2010. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
84%
Hát azért a kutyánál és a macskánál butább, de a rágcsálók között az egyik legokosabb!
2010. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a nyulamnak sípoltam mindig, amikor jutalomfalatot kapott.Ma már automatikusan odaáll ilyenkor
2010. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!