Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy nyulam. és a szobában...

Van egy nyulam. és a szobában tartom. és ki kell engednem a ketrecből. Nekem volt korábban egy terhességem de a babám fertőzést kapott, el kellett vetetnem (nem volt nyúl). Azt mondják nemjó ha állat van a szobában. Elajándékozzam vagy lehet tartani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Lehet tartani,de ne a szobában.Különben a nyúl a tiszta állatok közé tartozik,ha nem csipi meg fertőzést terjesztő légy vagy szúnyog,akkor semmi gond!Nekünk is vannak nyulaink,én gondoztam őket,de sose volt gondom a terhességeim alatt.Szerintem megtarthatod nyugodtan,ha ragaszkodsz hozzá!

További jó egészséget!

2009. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenképpen beszéld meg a dokiddal, hogy mit tegyél. Talán nem érdemes kockáztatni. Én csak a macskaalomról tudom, hogy veszélyes, de ilyen alapon akármelyik állat ürüléke okozhat problémát. Ha meg is tartod, akkor takarítását mindenképpen más csinálja!!

A szomszédunk is most vár babát, nálunk mindenféle állat van:kutya, macska, papagály. A doki mondta neki, hogy maradhatnak, ha úgy dönt, viszont ne ő takarítsa. mert az ürülékben vannak olyan fertőző bacik, vírusok, amik bajt okoznak!!

2009. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...hasznosak!
2009. júl. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!