Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot vagy hörcsögöt...

Tengerimalacot vagy hörcsögöt vegyek? Melyik tanácsosabb venni? Melyik büdösebb? Hörcsögöt vagy tengerimalacot kell párba venni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalacot kell párban venni, de ott sem mindegy, milyet. Egyik sem szagosabb, mint a másik a megfelelő takarítás mellett. Hörcsögöt egy fokkal olcsóbb tartani.
2013. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És miért kell a tengerimalacot párba venni?

2013. febr. 4. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egyedül volt a tengerimalacom. Imádott engem, 8 évig élt. Csincsilláimat tartom párban. Szerintem a tengerimalac egyedül is elvan.
2013. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tengerimalacnak kell vágni a körmét?

2013. febr. 4. 14:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell a malackának vágni időnként. De párban azért ajánlottabb tartani :)
2013. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacnál jobb ha kettő van belőle. Vagy két fiú, vagy két lány. Egy fiú-egy lánynál bejátszhatnak a kismalacok, plusz külön ketrec is kell. A kismalacokat meg nem biztos hogy el tudod passzolni. Nekünk mindig két fiú volt. Kicsiként hoztuk őket, hogy ne legyen túl nagy harc közöttük, és nem is volt velük semmi gond.
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Csak márciusba lehet 2 malacom.:D

2013. febr. 5. 17:06
 8/11 anonim válasza:
aranyhalat vegyél
2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
inkább tengerimalacot mert a ha két hörcsögöt veszel egy nőstényt meg egy hímet akkor ha jól tudom megeszik egymást.a tengerimalacoknál
2013. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs ilyen probléma a tengerimalacoknál.amúgy meg lehet hogy drágágbbak,viszont megéri mert nem olyan mint a hörcsög amelyik harap.a tengerimalac nem harapós.úgyhogy inkább tengerimalac
2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!