Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsilla egyedül?

Csincsilla egyedül?

Figyelt kérdés
Csincsillát fogok kapni. Olyanok véleményét, tapasztalatát szeretném tudni akik EGYEDÜL tartják a csincsilláikat, boldogok? nem depisek? mennyit foglalkozol velük? Aki azt mondja hogy 2-en legyenek azt megkérem hogy NE mondja mert én is tudom, csak ,kíváncsi vagyok az egyedültartók tapasztalataira :)

2013. febr. 4. 15:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Úgy látom akkor Én vagyok az egyedüli akinél az egyedül maradt csini nem boldog. Csini fiú, 1,5 éves ,sajnos 3 hónapja kellett a lány testvérét elajándékoznunk a beltenyésztés elkerülése miatt. Azóta minden nap kiengedem hogy szaladgálhasson a lakásban meg próbálok vele játszani ,meg simogatom de látszik rajta ,hogy nem érzi így egyedül jól magát...úgyhogy most próbálok neki új gazdit keresni ahol van másik csin. Van mikor délután kiengedem a ketrecéből és foglalkozok vele egy darabig, aztán nyitva hagyom a ketrec ajtaját, hogy mikor majd kedve lesz visszamenni este akkor visszamehessen. Magától belemegy a fürdetőhomokos terráriumába, meg elszaladgál, de nem olyan a viselkedése mint mikor ketten voltak :S Ti mit csináltok a csinitekkel hogy jól érzi magát egyedül?
2013. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem érzi jól magát a te csinid egyedül,mert már megtapasztalta,hogy a másik csinnel lenni milyen.Hiányzik neki a társa!:(
2013. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!