Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Büdi a tengeri malacom....

Büdi a tengeri malacom. Valami baja van?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy malackát és hát nem valami jó helyről(úgy értem a szoba tele állatkákkal és vagy 10 malacka,különböző korúak,egy ketrecben voltak.Nagyon büdi szegénykém és állandóan eszik meg iszik meg hullik a szőre is!Mit tegyek hogy szép legyen?Van valami betegsége azért ilyen?Ja és kisfiú.

2013. febr. 7. 17:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,akkor úgy látom minden rendben van vele.Eszik,iszik,pisik,kakil rendesen.Csak éjszaka néha kiakaszt az itatójával...
2013. febr. 10. 18:57
 12/15 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok!

Akkor ennek örülök :) Sok szerencsét a kis cocádhoz!

Ui: Hogy azok az itatók miért nem készülnek hangtompítóval :D

2013. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé egy társat (azonos neműt), és nekik megfelelő kaját adj nekik :) Mindig legyen előtte víz, széna, napi kb. 1-1,5 maréknyi táp (nekem bevált a verslee laga - cripsy, vagy a cavia complete). Napi 1× lehet neki valami lédúsat adni, alma, répa, banánhéj... Nálunk két icsit lepukkant malackából így olyan szép kis csili-vili malacka lett, hogy csak na :)
2013. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves második :)Hát igen lehetnének hangtompítósak.Amúgy már hízott is egy kicsit,sokkal szebb lett a szőre is,eszik rendesen,a sima fehér paprika a kedvence meg a friss fű :) Szeret kézben lenni is már.
2013. febr. 18. 12:25
 15/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok!Nem lesz ott már semmi baj!Remélem jó hosszú és egészséges élete lesz!Jó malacozást :)
2013. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!