Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai Törpehörcsög...

Dzsungáriai Törpehörcsög tenyésztők, figyelem! Lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
A színek öröklődése érdekelne bővebben. Olvasgattam a neten dolgokat de van ami nem tiszta. Valaki segítene?

#hörcsög #szín #Dzsungáriai Törpehörcsögök #Hörcsög színek
2013. febr. 8. 17:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia. Én nem tenyésztő vagyok, viszont egy élő Törpehörcsög. Ez engem is érdekelne, mert a párom sötétbarna, én meg fekete. És nem akarok sötét kicsiket. Jó vicceltem. Figyi a sötét szín az dominánsabb. Ennyit tudok erről.
2013. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

XD Jól van áám... XD

Az az egy biztos hogy a kék csak úgy születhet ha mind a két szülő kék vagy hordozza a színt. :D ÉS a vadas bármelyik alomban kijöhet. Valamint SZERINTEM Pearl csak akkor születhet ha az egyik szülő pearl... És azt hiszem, hogy pearl hordozó nincs, csak ha a hörcsög is pearl. :D

2013. febr. 8. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
hogyha te nem vagy tenyésztő, ne szaporíts. ilyen egyszerű
2013. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És a tenyésztő csak úgy születik szerinted??

Egyszer el kell kezdenie...

2013. febr. 8. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az más, de ha felelősségteljes tenyésztő szeretnél lenni csak hajrá! de a legtöbben csak ész nélkül szaporítgatják a hörcsögeiket
2013. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

SzĂł sincs arrĂłl, hogy szaporĂ­tĂł legyek..... Hisz ĂŠn magam is elĂ­tĂŠlem szegĂŠny ĂĄllatkĂĄk kihasznĂĄlĂĄsat a pĂŠnz miatt... valamint legyengĂźlhetnek ĂŠs hamarabb pusztulnak el a szaporĂ­tĂłk ĂĄllatai... :/ Ha nem szeretnĂŠk felelĂśssĂŠg teljes tenyĂŠsztĂś lenni nem kĂŠrnĂŠm tenyĂŠsztĂśk tanĂĄcsĂĄt..... :D

/BocsĂĄnat nincs hosszĂş Ăś-m telĂłn/

2013. febr. 8. 19:02
 7/9 A kérdező kommentje:

****** Elnézést kérek telóról írtam... XD

"Szó sincs arról, hogy szaporító legyek. Hisz én magam is elítélem szegény állatkák kihasználását a pénz miatt. Valamint a szaporítók állatai hamarabb pusztulnak el. Ha nem szeretnék felelősség teljes tenyésztő lenni nem kérdezném tenyésztők tanácsát :D "


Ez akart lenni az a szöveg XD

2013. febr. 10. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Na szoval a vadas barmilyen alomban elofordulhat

A pearl es mandarin-bol jott letre a pearl-mandarin

A pearl es camel az feher bunda halvanyabb a gerinccsik

A camel kek es mandarin keresztezesen jott letre

A bezs barna es kek kerezstezesedebol jott letre

A szoke bezs(piros szemu)narancs es bezs vagy barna es kek keresztezesen jott letre

A lila fekete es bezs kerezstezesedebol jott letre

A pezsgo narancs,kek,fekete,barna szinekbol tevodik ossze

A csokolade fekete es barna keresztezodese

Az oroszkek fekete es kek kerezstezesedebol jon letre

A dove fekete es narancs kerezstezesedebol jon letre

Hat ennyit tudok es imsmerek de ha meg akkarsz kerdezni akkor a facebook-os oldalamon meg kerdezhetsz barmikor az oldal neve torpehorcsog tenyesztok.Remelem segitettem es remelem sikerul hogy tenyeszto legyel sok szerencset.

2013. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uhh utolsó nagyon nagyon köszönöm!! Megnézlek facén... :D
2013. febr. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!