Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 46x26 cm es kétszintes...

Egy 46x26 cm es kétszintes ketrecben milyen állatot tudnék tartani? Degu, hörcsög, törpehörcsög esetleg tengerimalac jönne szóba.

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam volt papagájunk és az övé volt, de apával megcsináltuk 2 szintesre.

Most érzek magamba annyi felelősséget hogy gondozni tudjam.

Napi 2-3 órát.

Milyen állatot ajánlotok és mennyit?



2013. febr. 2. 14:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez lemaradt: 15 éves fiú vagyok
2013. febr. 2. 14:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsögöt, törpehörcsögöt tarthatsz benne, degut nem tudom, tengerimalacot semmiképp. Aranyhörcsögöt ajánlom, ő cuki*_*
2013. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ÉS hányat?

Mert többet is szeretnék ha elférnének, de nem akarom hogy túl legyenek zsúfolva.

2 hím testvérkére gondoltam.

Jó lenne így?

2013. febr. 2. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem lenne jó, hörcsögöt csak egyedül lehet tartani. Az arany- vagy törpehörcsögön kívül mindegyiknek kicsi a hely.

Én egy darab aranyhörcsögöt ajánlanék.

2013. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 46x26 centi inkább csak törpe hörinek elég. És a Roborovszky kivételével az összes höri egyedül szeret lakni. A robik viszont igen ritkák, nehezen szelidülnek, és szerintem nekik is kicsi.

1 db dzsungi szeretne nálad lakni, és csak akkor ha sehol se fér át a rácson. :D

2013. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
thx szerintem aranyhöri lesz vagy 2 törpehöri, attól függően milyen fajta a haveromé mert ő tenyésztő vagy mi, sok állata van: madarak kutyák nyulak rágcsálók minden és tőle kapom
2013. febr. 2. 16:58
 7/13 anonim ***** válasza:
EGY törpehörit tarts benne! Kettő megölné egymást! A hörcsögök magányos állatok, nem viselik el a társaságot!
2013. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké
2013. febr. 2. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
De a törpehörivel nem lehet annyit foglalkozni, mert nagyon harap, az aranyhörcsögöt meg meglehet fogni rendesen és nem annyira harapós. Első voltam.
2013. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én dzsungijaim sosem haraptak, pedig 6 éve vannak. Szerintem csak jól meg kell szelídíteni, akkor egyáltalán nem harapnak.
2013. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!