Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot muszáj forgácsb...

Tengerimalacot muszáj forgácsba tenni? (tengerimalac parkot akarok csinálni)

Figyelt kérdés
Szeretném földre helyezni a tengerimalacaimat. Mindenhol a forgács a divat, de miért? Illetve kis patakot is szeretnék, persze azt mindig tölteni kéne - ebből innának. Köveket, kavicsokat, növényt is raknék ki. Házikót és játszóteret. Faágakat.
2013. febr. 8. 23:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én csak azt kérdeztem, hogy muszáj e forgácsba tenni őket. Erre meg kaptam a választ, és nem ondtam azt, hogy: "héjj, de nem érdekel, szerintem meg akkoris muszáj a forgács!"


Ez lesz álmaik mennyországa.... Röhögni fognak... De a hegy nem lesz olyan nagy csak egy kis dombocska.

2013. febr. 9. 11:23
 12/17 anonim ***** válasza:
De min lesz ez az egész? Mi lesz az alapja?
2013. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mara Acoma ***** válasza:

Második voltam


Ne hallgass rájuk, olyan helyet csinálsz nekik,amilyet akarsz. A forgács nem kell. Lehet,hogy nekem a rongy büdösödik ahogy írták, de NEM HAVONTA pucolom őket, hanem kétnaponta kb..... sosem büdösek!

2013. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A legjobb a CSUTKAALOM lenne, az lenne az igazi a malackáknak. [link] Tudnak benne túrni, nem poros, plusz még könyebb takarítani. Szóval hogyha a cél a jólét, akkor csutkaalmot használj. :)
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Víz kell a malacnak. Enyémek ált. 1 nap alatt kiisszák az itatót (nyáron kétszer, háromszor is). Jó, van hogy néha kevesebbet, de víz az kell nekik... És ha előtte a golyós itatóhoz voltak hozzászokva, akkor inkább olyan is legyen előttük.
2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha kész lesz teszel majd fel képet róla?
2013. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ne hallgass rájuk, olyan helyet csinálsz nekik,amilyet akarsz."


Az iylen emberek remélem egy állatot sem tartanak. Az álaltnak csinálod a helyet, nem magadnak!!!!! Nonszensz.


A váalszolók egy része szeritnem nem is tartott soha malacot. Pontozatok csk le, attól még ahogy látom rajtam kívül 1 ember ha mondott értelmeset és igazat...


Nevetséges.

2013. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!