Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam össze a degukat?

Hogy szoktassam össze a degukat?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem állatkereskedésben egy (feltehetőleg) fél éves degulányt. Ő egyedül volt tartva a kereskedésben.

Ma elhoztam tenyésztőtől egy 7 hetes degucit (szintén kislány). Ő végig a tesóival volt.

Hogy szoktassam őket össze?


2009. szept. 6. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te nem nagylaki vagy?
2009. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 7 hetes kislányka még nagyon fiatal!

Jobban jártál volna két lány tesóval, azoknál semmi gubanc. Megsebezni feltehetöleg nem fogják egymást,csak minél elöbb össze kell ereszteni öket az új hely megszokása elött. Semmi vész, ha harcolnak, szoktak. Ha mégis megsebezné a kisebbet akkor a fél évest vidd vissza és ugyanattól a tenyésztötöl, akitöl a kicsi van, vegyél lány tesót hozzá.

Ha bármi kérdésed merül fel a degukkal kapcsolatban akkor készségesen válaszolok priviben!

2009. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legelőször összeraktam, őket nem telt el 2 perc se, a nagy máris ráugrott a kicsire.

A nagylányt nem tudom visszaadni, mert állatkereskedésben vettem, szörnyű körülményekből kimentve őt. (Ott egyedül volt egy 30×30-as terráriumban)

2009. szept. 11. 07:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, és ha Nagylak egy helység, akk nem vagyok az.

Büszke, tősgyökeres Budapest XV.lerületi lakos vagyok .:D

2009. szept. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!