Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam a nyulamat...

Hogyan szoktassam a nyulamat arra hogy kivehessem és megölelhessem?

Figyelt kérdés
Mert amikor megfogom és kiemelem elkezd kapálódzni és le kell raknom hogy ne essen le. De amúgy nagyon nyugodt szereti ha simogatom és puszilgatni is szokott :)
2010. ápr. 11. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázz, mert nagyon gyengék a csontjaik, hamar eltörhetnek.
2010. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos vagy :) ebből a 3 sorból is le lehet venni, hogy mennyire imádod őt! :) jó látni, hogy vannak még ilyen gazdik is :) mióta van nálad? sima házi nyuszi, vagy olyan, amit lakásban kell tartani? csak azért kérdem mert a házinyuszkók nem nagyon tűrik, ha kiveszik őket a ketrecükből... lehet, hogy még nem régóta van meg, és még nem szokott meg téged annyira... :) sok szerencsét! :)
2010. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért óvatosan fogom meg azért is teszem le hogyha el kezd kapálódzni :) a nyuszi májusban lesz itt 1 éve és januárban lett 1 éves azért csodálkozom hogy még nem engedi meg hogy felemeljem mert akárkitől hallom hogy vett nyuszit már a következő héten azt mesélik hogy a nyuszi hogy mászik fel a nyakába stb.
2010. ápr. 11. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
jha és törpenyuszi :D nagyon szeretem :)
2010. ápr. 11. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nyúl idegrendszerének traumát jelent..


Ne gyötörd!!!


Nem szeretik és nem is tesz jót neki..

2010. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nyúl zsákmányállat, ölelgetni meg a ragadozók szoktak...



Érted már?

2010. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia az én nyuszim mindíg nyalogat meg bújik hozzám, de nem engedi ő sem,h felvegyem. A nyuszik sem egyformák,ha nem akarja ne vedd fel. Gondolj bele,neked mennyire tetszene ha vki felkapna és 20méter magasban próbálna simizni, te meg azt sem tudnád mi van. Én megijednék :)
2010. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van én is:)
2010. ápr. 12. 20:32
 9/9 anonim válasza:
Bocsi hogy 2018ban valaszolok de ha valamilyen gazdi ilyen hulyesegeket olvasson a valaszolok nem jol valaszoltak es az itt a baj hogy nincsen meg a bizalom te nagyon aranyos lehetsz vegre egy rendes gazdi !!!
2018. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!