Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyuszi legyen?

Milyen nyuszi legyen?

Figyelt kérdés
Holland törpenyuszi, vagy normál szőrű, kosorrú törpenyuszi? Nem tudom melyik él többet, és melyik "előnyösebb" ...
2013. febr. 19. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Életre kb. egyformák, a holland törpe talán kevesebbet él, mert kisebb. Nincs ilyen, hogy "előnyösebb", olyat válassz, amibe egyből beleszeretsz! :)
2013. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kosorrúak annyira nem tetszenek, így én pl. a holland törpére szavaznék - de ez egyéni preferencia, szerintem ne fajtát, hanem egyedet válassz. :)
2013. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mindegyik tetszik,de a kosorrú egy kicsit jobban.:D

Ezzel csak ezt akartam mondani,hogy biztos valamelyik jobban tetszik.:)...Csak nézegess oldalakat,képeket,tenyésztőket és meglátod neked melyik szimpatikusabb.És talán közbe bele is szeretsz egy kisnyusziba.;))

2013. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!