Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezeket a...

Miért csinálja ezeket a törpehörim?

Figyelt kérdés
Egyrészt nem tudom hogy lehetne rászoktatni őt a zöldségre gyümire mert semmit sem eszik meg. Ha viszont tápot kap azt sem mindig eszi meg hanem elraktározza de ez már kicsit sok mert alig fér már a házába ő viszont csak keveset eszik.

2013. febr. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem látod, hogy eszik, még nem jelenti azt, hogy éhezik. Amit beteszel neki kaját, azt következő etetéskor megtalálod a helyén? Ha nem, akkor valószínűleg megette. A hörcsög raktározza az ételeket, így még ha úgy is hiszed, hogy nem eszik semmit, ő teljesen teleeszi magát a kis odújában.
2013. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azt nem mondtam hogy nem eszik mert biztos eszik csakamikor takarítok a házban szinte csak magok vannak ráadásul ha kivesszük a pofazacskójába gyűri egy napig kb de úgy hogy olyan pofija mint a feje maga.
2013. febr. 21. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden hörcsög azt csinálja, az enyém is elraktározza, aztán elássa a forgácsba, vagy beviszi a házába. De adj neki sok magot, csak heti egyszer, mert nem eszi meg, csak elrakja, aztán takarításkor meg megy a kukába.
2013. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj amit már írtam is hogy akkor nem enne semmit mert a zöldséget és gyümölcsöt nagyon nem eszi.
2013. febr. 22. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én hörim (már meghalt:()Megette a gyümölcsöt/zöldséget...

Minden nap adtam neki répát, vagy paradicsomot...Nyáron gyümölcsöt, mint pl.:meggy, cseresznye, narancs, alma..

Valamikor még kifacsart nagyancs levét is adtam neki amit nagyon szeretett...az enyém se nagyon ette meg a höritápot, de lehet hogy azért nem, mert nem jó a márkája...Az én hörim 3és fél évet élt. A hörik átlagosan 2 évet élnek... Szerintem azért élt a hörcsögöm 3és fél évet, mert sok zöldséget és gyümit kapott...

(a tápot az enyém is elraktározta a házában...:DD)

2013. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(előző válaszoló) Én adtam egy pici darabka sajtot is, mert abban van fehérje:) egyszer pedig egy nagyon kicsike csokit is kapott...
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi én próbálok neki zöldséget és gyümit adni de sokszor bele se szagol ha igen akkor is csak körbejárja.Az egyetlen amit megeszik az az ubi meg a sajt de ezekből bármennyit.
2013. febr. 27. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
adsz neki olyan gyümölcsöt amit megeszik, mást nem, előbb utúbb meg fogja enni azt is
2013. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam neki adni csokigolyót is.(Nesquik)
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!